Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zlecę] zrobienie video - intro na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube (/Temat-zlece-zrobienie-video-intro-na-youtube-98504)



[zlecę] zrobienie video - intro na youtube - mclain - 25-09-2014 10:59

Mam zamiar zacząć nowy kanał na YT. Jeśli ogarniasz któryś z tych softów:
- sony vegas,
- blender,
- after effects,
- flash,
- albo inny do tworzenia video,

To zaproponuj mi cenę, za zrobienie 5 - 15 sekundowego intro do kanału.

Chcę coś prostego - kilka obrazków, jakieś fajne przejścia, jakieś literki.

Uwaga! Każdy kto zgłosi swoją kandydaturę, proszony jest (uprzejmie Wink ) o pochwalenie się swoim portfolio - przynajmniej jednym filmikiem.


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - mclain - 25-09-2014 22:48

ej, no panowie i panie - nie ma tu speców od video?


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - polakpotrafi - 25-09-2014 23:13

firmy biorą za intro nie raz nawet od 1000 zl do 3000 zl
a ty jaki masz budzet?


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - Xaimeer - 26-09-2014 01:26

Pewnie ma 3000zł przygotowane specjalnie na intro dlatego napisał na tym forum -,-


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - VoreCC - 26-09-2014 05:56

Wykonam takowe bez problemu, tworzyłem już dla siebie i na zamówienie. Później się odezwę to podeślę ci filmik z moim przykładowym intro. Pozdrawiam


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - mclain - 08-10-2014 22:08

Pisałem w kilku miejscach i powiem więcej. Ceny są od kilkudziesieciu złotych, do kilkunastu tysięcy.

Ekipa która kręci programy między innymi do TVNu, chce od 10 000 -20 000 zł Smile

Nie ma co ukrywać - nie mam tyle i aż na takim profesjonalnym czymś mi nie zależy.

Bądźmy realistami, na dobrą sprawę można to zrobić w godzinę w AAE, albo we flashu. Jak się uprę, to sam coś z tutoriali zrobię (ale nie mam czasu).

Podawajcie ceny śmiało, ale dajcie też jakieś portfolio, bo mam wiadomości w stylu: zrobię to za piwo, zrobię za kartę 30 zł, zrobię za 100 zł, ale nikt nie wysłał mi nawet 5 sekund przykładowego filmiku. Później okaże się, że zrobione w Power Paincie czy w Windows Movie Maker Tongue

(26-09-2014 01:26)Xaimeer napisał(a):  Pewnie ma 3000zł przygotowane specjalnie na intro dlatego napisał na tym forum -,-



RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - Branzolek - 17-10-2014 08:25

Pisz na priv Smile


RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - mclain - 20-10-2014 10:17

Drogie Państwo

Bo bede musiał ponarzekać...
Schemat współpracy wygląda często tak. Piszecie do mnie z propozycją, albo z pytaniem.

1. Ile masz budżetu? / Ja mogę to zrobić za x zł (mniej więcej takie same wiadomości)

Zatem ja odpisuję.

2. Pokaż mi coś, masz jakieś demo? Masz jakiś filmik?

I kontakt się urywa. Jedni mają zapełnione skrzynki, więc wiadomości nie dochodzą (na przykład kolega IaaX96 Smile )

Ceny proponujecie mi różne - jak już wyżej wspomniałem. Ja sam nie wiem ile to kosztuje, to Wasza praca Smile Zaproponujcie kilka wariantów cenowo - jakościowych, ale najbardziej zależy mi na tym czy coś faktycznie umiecie. Przelać kasę na PayPala czy kod doładowania to nie problem - każdy chętnie zgarnie Tongue

Dlatego jeszcze raz bardzo proszę o konkrety. Ode mnie macie konkrety:

Cytat:...zaproponuj mi cenę, za zrobienie 5 - 15 sekundowego intro do kanału.

Chcę coś prostego - kilka obrazków, jakieś fajne przejścia, jakieś literki.



RE: [zlecę] zrobienie video - intro na youtube - 4funsecond - 20-10-2014 19:01

Napisz na pw lub gg :49950869


[zlecę] zrobienie video - intro na youtube - yazir - 15-12-2014 18:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.