Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy (/Temat-SHOP-Redemption-2-General-Redemption-2-heykathy-9849)



SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Dominator - 06-07-2010 10:13

Kod:
Hey Kathy
Support mi nie odpowiada wogóle (2 tygodnie temu wysłałem wiadomość i nic). Więc postanowiłem do Ciebie napisać: Dlaczego restocki dla SHOPowiczów trwają po 48 godzin, a dla reszty świata po 12 minut ?
Pozdrawiam, Marek



RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Silek - 06-07-2010 11:08

Nie musisz się jej pytać. Ja Ci odpowiem. Te lepsze rzeczy są brane od razu i znikają w mig a restock trwa tak długo bo zostają potem badziewia typu tapety itp. a że nikt się na to nie chce rzucać to potem ten restock się tak dłuży.


RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Takahari - 06-07-2010 18:30

Odpowiedź dobra ale nie do końca bo liczba tapet Nie Jest Ograniczona


RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Nayare - 06-07-2010 19:07

Jak juz pisalem, zbedne pierdolenie im glowy. Tak trudno sie domyslic?


RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Zythus - 06-07-2010 20:03

Hey Kathy
Support mi nie odpowiada wogóle (2 tygodnie temu wysłałem wiadomość i nic). Więc postanowiłem do Ciebie napisać: Dlaczego restocki dla SHOPowiczów trwają po 48 godzin, a dla reszty świata po 12 minut ?
Pozdrawiam, Marek

Cytat:Hey Kathy
Support doesn't response to my mail (which I send 2 weeks ago), and I thought, that I should write to you: Why the SHOP redemptions stay open for 48 hours, and for the rest of the world for 12 minutes?
Greetings, Marek



RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - Silek - 06-07-2010 20:30

Takahari napisał(a):Odpowiedź dobra ale nie do końca bo liczba tapet Nie Jest Ograniczona

Yyy czy ja gdzieś napisałem, że ilość tapet jest nieograniczona ? Czy ja gdziekolwiek napisałem jaka jest ich ilość ? Naucz się czytać ze zrozumieniem.


RE: SHOP Redemption 2 / General Redemption 2 / heykathy - waski88 - 07-07-2010 23:30

napewno jest ograniczona ale zadko kto bierze tapety