Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? (/Temat-Jak-tworzyc-stabilne-konta-na-facebooku-98483)



Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - BabciaSamoZlo - 24-09-2014 21:06

Cześć, na wstępie chciałbym powiedzieć, że widziałem te tematy, które są w poradni jednak po dłuższym testowaniu stwierdzam, że autorzy zawarli w nich cząstkową informacje.
Moje konta na fb tworzyłem 1 konto i czekałem tydzień, zdobywałem tam 200 znajomych dołączałem powoli do grup wszystko fajnie póki nie zaczyna się spamować. 20 postów i już wyłapuje się weryfikacje...
Na Adf.ly można tylko tym robić jednak też szału nie mam 7$ w ciągu 60 dni LOL... I jeszcze żeby tego było mało padły mi karty nie mam jak kont weryfikować.
Macie jakiś pomysł jak robić te konta? Mogę nawet zapłacić jednak tylko paypalem Smile.

Ze 120 kont do fb zrobiłem i zarobiłem marne 7$ na adf.ly i 7 zł na firesub... (Do tego dochodzą konta na gmail, masa danych które trzeba notować). Robie więcej na astrocash dziennie niż tymi sposobami w 60 dni.

Może się to wam wydać dziwne, ale ja tego nie potrafie wytłumaczyć jakim cudem zarabiam na astrocash, a na firesub nie mogę.Ciota najwidoczniej ze mnie :/.



Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - Admin - 24-09-2014 21:20

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - Kickster - 24-09-2014 23:26

Zalezy czym spamujesz, facebook strasznie sie wyczulil na spam i od razu nowe konta ida na odstrzał. No i to czym spamujesz tez jest wazne bo jak komus kradniesz pomysl to od razu taka osoba Ci zrobi z 5 zgłoszen i masz weryfikacje na poczekaniu. Sam posiadam armie która niweluje konta ktore kradną mi moj pomysł a nie są moimi refami. To raz. A dwa ze spamowac trzeba umiec, nieraz jak masz spam złej jakosci to sami uzytkownicy zgłaszaja jako spam i masz po koncie. Mi srednio raz na tydzien blokuja konto na pisanie na grupach, a raz lub dwa razy na miesiac trace konto bezpowrotnie bo na dowod. Mam tez z 3 konta takie co maja bana 30 dniowego, z tymi jest gorzej bo puscisz dwie serie spamu i juz masz znow bana. Trzeba je wtedy transformować na matki, chociaż na coś się przydają wtedy.


RE: Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - BabciaSamoZlo - 25-09-2014 20:03

Nie krade pomysłów, ale może komuś się podobają moje. Czyli mówisz, bo ja mam sporo kont które mają bana na 30 dni co z nimi dalej nadają się do spamu?


RE: Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - Kickster - 25-09-2014 21:50

Z doswiadczenia wiem ze jak takim kontem puscisz spam to z dwa dni i znow masz bana na 30 dni albo weryfikacje na dowod. Zeby tego uniknac musisz dopisac sie nimi do wszystkich grup jakie masz i dodac do znajomych kazde konto jakie masz. Wtedy mozesz nimi dodawac nowe konta do grup. W razie jak Ci jakies konto zablokuja to grupy nadal masz. Dodajesz wtedy nowe konto i dzialasz dalej.


RE: Jak tworzyć stabilne konta na facebooku? - BabciaSamoZlo - 25-09-2014 22:21

Okej dzięki wielkie. Kolega up wytłumaczył mi parę spraw. Można dalej się wypowiadać jak ktoś chcę z chęcią dowiem się więcej Big Grin.