Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Galeria zdjęć - NOWE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Galeria zdjęć - NOWE (/Temat-Zamkniety-Galeria-zdjec-NOWE-9848)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Galeria zdjęć - NOWE - Dominator - 06-07-2010 09:55

Czy można dodać do Galerii zdjęć - Potwierdzenia zamówień ?
Bo co restock to się robi nowy i nowy, a tak to by był jeden i ten sam i jeśli ktoś chciał by zobaczyć to by nie musiał korzystać z opcji szukaj tak to by zajrzał do Galerii zdjęć !

Co wy na to ?

Tak by to wyglądało:

Potwierdzenia zamówień - albo na górze albo na dole
Brands We Love
Electronics
Exclusive Lockerz
Koszulki


RE: Galeria zdjęć - NOWE - KristopheR - 06-07-2010 10:11

No dobry pomysł !
I pod kategorie do tego Big Grin
np. Electronics - Spirng Fling
Brands We Love - Juny/July

Wg mnie dobry ;P


RE: Galeria zdjęć - NOWE - blackjoe - 06-07-2010 10:13

Bardzo dobry pomys! Jestem za. Tongue


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Czarny767 - 06-07-2010 10:18

Ja też jestem ZA Smile
Dobry pomysł.


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Dr.House - 06-07-2010 10:23

Dobry dardzo dobry


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Vesperus - 06-07-2010 10:56

Jestem za


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Marczyk - 06-07-2010 11:09

1.Zrobi się jeszcze większy bałagan, ponieważ w jednym temacie będą zdjęcia zamówień z wszystkich restockow i raczej nikomu nie będzie chciało się sprawdzać daty czy to było z lutego czy z czerwca.
2. Nikomu nie będzie się chciało zmieniać tematu, żeby zobaczyć czy ktoś wygrał Ipada czy Paypala
3. W opisie Galerii Zdjęć jest wyraźne napisane:
"Zdobyłeś nagrodę ? Pochwal się."
A zamówienie nagrody nie oznacza że się dostanie nagrode, zdarzają się anulacje.
Pomysł dobry, ale niedopracowany.
Ew. można zrobić poddział do tematu Nagrody; Nazwać go "Screeny zamówień", przenieść tematy zamówień z wszystkich restocków i tam zakładać nowe tematy bez żadnych Kategorii.
Dominator w temacie napisałeś o potwierdzeniach zamówień- każde potwierdzenia/anulacja wygląda tak samo, ale chyba Ci chodziło o screeny zamówień.
Pozdrawiam


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Daminn - 06-07-2010 13:45

Jestem na nie. Po co wogóle dawać te potwierdzenia zamówień? Liczy się nagroda którą masz w domu.


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Lookso - 22-07-2010 15:53

* Przydałaby się ankieta

Jestem za Smile


RE: Galeria zdjęć - NOWE - Admin - 23-07-2010 12:59

zrobione.
zamykam