Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid (/Temat-Buk-wyplata-ponizej-18-lat-karta-prepaid-98478)

Strony: 1 2


Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Radi98 - 24-09-2014 20:05

Witam
No to tak mam pytanie, bo ostatnio zacząłem stawiać w buku i mam 16 lat, i mam pytanie jak teraz wypłacić ;\ Czy tym się da wypłacić? http://allegro.pl/karta-internetowa-bz-wbk-plac-nia-w-internecie-i4570449275.html

A jak nie to może tym? http://allegro.pl/karta-prepaid-payback-bz-wbk-plac-i-zbieraj-punkty-i4622215713.html

Wypłaca może ktoś już tak? Może ktoś zna jakiś inny sposób? Proszę o pomoc ;3


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Slight - 24-09-2014 20:30

No... ale oni będą chcieli dowodu osobistego..


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Radi98 - 24-09-2014 20:44

Znam gościa co ma też 16 lat to do 500zł mówił, że spokojnie można wypłacić Wink


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - adamsonm - 25-09-2014 16:51

to Cię oszukał Wink Na 90% dostaniesz maila o dosłanie dokumentów. Poza tym z tego co wiem do tej karty BZWBK dostajesz numer konta więc powinno dać się wypłacić. Numer SWIFT znajdziesz na necie. a dla małolatów kiedyś wymarzonym bukmacherem był bet365.com, bo oni wysyłali list i trzeba było kod przepisać i po tym nie chcieli już skanów, ale tak było jakieś 5 lat temu (teraz nie wiem). Osobiście wątpię żebyś cokolwiek wypłacił mając 16 lat ;]


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Radi98 - 25-09-2014 17:53

To jak kupować kartę i próbować wypłacić? Tylko ta karta za 5pln może być?


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - kasass - 25-09-2014 18:26

powiem ci tak nie warto musisz chyba bodajze jak masz akrte w wbk internetowa zrobic lokate czy cos zeby mozna nia placic jak pojdziesz przynajmniej w moim miescie jak dzisiaj bylem to nie chcieli mi z tej za 5zl wyplacic peiniedzy bo nie mialem takiej wiesz zeby jej pokazac tylko wirtualna wiec ciezko z tym przynajmniej u mnie

nie istnieje po prostu w ich bazie danych i problem jest z wyplata w bankomacie ani nic nie wyplacisz

do tego jeszcze czytat ze strony wbk z zakladki przelewy "UWAGA - aktualnie nie posiadasz pełnej funkcjonalności. Otwórz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i przelewaj pieniądze szybko, tanio i bezpiecznie!*

* Do otwarcia konta zapraszamy do dowolnej placówki Banku Zachodniego WBK!
Przelew Express ELIXIR

Express ELIXIR to krajowy przelew w PLN realizowany w trybie ciągłym przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku." to musisz zrobic by moc chyba robic przelewy internetowe

wiec powodzenia za duzo bawienia sie gowno ze szok juz lepiej namów rodziców na konto jak ja

a przy tym bet365 nie przyjmuje karty internetowej tylko chyba taka zwykla do placenia probowalem juz


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - szczygielek - 25-09-2014 18:40

u jakiego bukmachera grałeś?


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - kasass - 25-09-2014 18:49

jak wplacac nei to i wyplacac raczej sie nie da


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Radi98 - 27-09-2014 12:16

To ok chyba kupię tą za 15zł i wypłacę, myślę, że się uda Wink


RE: Buk wypłata poniżej 18 lat kartą prepaid - Madroxx - 27-09-2014 12:25

Karta internetowa jest do płacenia w internecie a nie do wypłacania bo plastiku nie dostaniesz. Normalnie kup za 15zł kartę prepaid i na nią wypłać.

Jakoś wypłacam z efortuny i jeszcze żadnych dokumentów nie chcieli.