Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 23-04-2015 22:19

A kit z tym, że się dodać nie da, bo to możesz zrobić w każdej chwili, ale ja nie mam teraz jak znowu zrobić i znowu pewnie stracę punkty, a ty durnej rekompensaty niechcesz robić... I co do dodawania komuś ręcznie punktów, to nie możesz sprawdzić, czy ktoś nie zrobił zadań? W bazie napewno jest jakieś info z punktami otrzymanymi przez użytkowników, chyba, że się mylę.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 23-04-2015 23:07

To rób wcześniej zadania albo od razu po północy.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 23-04-2015 23:10

(23-04-2015 22:19)MaXimuS007 napisał(a):  A kit z tym, że się dodać nie da, bo to możesz zrobić w każdej chwili, ale ja nie mam teraz jak znowu zrobić i znowu pewnie stracę punkty, a ty durnej rekompensaty niechcesz robić... I co do dodawania komuś ręcznie punktów, to nie możesz sprawdzić, czy ktoś nie zrobił zadań? W bazie napewno jest jakieś info z punktami otrzymanymi przez użytkowników, chyba, że się mylę.

Ja nie mam takich uprawnień.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 24-04-2015 06:59

To w takim bądź razie, albo miki powinien zacząć robić cokolwiek, albo ktoś powinien otrzymać takie uprawnienia i ogarniać takie sprawy. Wczoraj akurat jakimś cudem zdąrzyłem z zadaniami, ale tamten 1 raz przez to nie zrobiłem. I miki powinien te stronę jakoś ogarnąć, ale tutaj już chyba prędzej upadek widać. Mam nadzieję, że chociaż postąpi odpowiedzialnie i wyśle wszystkie nagrody.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 24-04-2015 08:40

Wyszli ze SCAMU i dalej robią wszystko, aby tam trafić.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 24-04-2015 12:50

Znowu serwis nie działa facepalm Kiedy ktoś się tym zajmie? Undecided


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-04-2015 13:49

(24-04-2015 06:59)MaXimuS007 napisał(a):  To w takim bądź razie, albo miki powinien zacząć robić cokolwiek


Ja już się FireGifts nie zajmuję. Zrezygnowałem ze współpracy. W kwestii serwisu nic się nie zmienia. Nadal będzie funkcjonować.

Pozdrawiam /miki21


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-04-2015 13:54

Fajnie, że znowu nie działa stronka.

Rozumiem, że jeśli chce sobie zadania zrobić to mam kampić 24/h, żeby trafić na moment, kiedy akurat stronka zacznie działać?

To zaczyna być żenujące...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 24-04-2015 13:54

Jak już miki się nie zajmuje to możemy żegnać się z serwisem. Bo wątpię, aby znów ktoś podjął współpracę, a zuhsm to wiadomo.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 24-04-2015 14:16

Czyli moje etui nie dojdzie do mnie?