Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz1 - 02-04-2015 11:06

No jakie multikonto do cholery jasnej IP wewnetrzne mam inne juz chyba wytłumaczylismy sobie to czy czegoś niepamietam kurde to czemu nie mam bana na tym i serwisie czemu jezeli spytałem sie na email o koszulke to oczywiscie prosze czekac a wiedziałes o tym i specjalnie sie pytałem czy ta sytuacja z tym cos zmienia wiemy wiemy i prosze cierpliwie czekac trzeba było napisac nie ma bo masz multi a jesli uwazasz tak to prosze sprawdzic głebiej ta sprawe a nie IP zewnetrzne mozeby byc takie same w nawet 100 przypadkach ale wewnetrzne jest inne

A oto dowod korespondencyjny który mam na poczcie :
prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości Smile

W dniu 21 lutego 2015 13:48 użytkownik <[email protected]> napisał:

aha czyli jakby jeszcze nie sa wykonane czyż nie? ok to jak tak sprawa wyglada poczekam z niecierpliwością

Od: "Firegifts pl" <[email protected]>
Do: "Łukasz Śmietana" <[email protected]>;
Wysłane: 0:34 Sobota 2015-02-21
Temat: Re: Pytanie

Witaj.
złożyliśmy duże zamówienie i czekamy na koszulki. Na pewno dorzucimy Ci jakiś bonus do tego Smile

W dniu 20 lutego 2015 16:02 użytkownik <[email protected]> napisał:

A mozna wiedziec ile bedę czekać na nagrode bo 21 dni minęło wiec no powiem jestem troszke zdziwiony

Od: "Firegifts pl" <[email protected]>
Do: "Łukasz Śmietana" <[email protected]>;
Wysłane: 14:08 Środa 2015-02-11
Temat: Re: Pytanie

zobaczymy co da się zrobić Smile

W dniu 10 lutego 2015 15:18 użytkownik <[email protected]> napisał:

a czy jest mozliwosc inny kolor koszulki ciemny jakis ?

Od: "Firegifts pl" <[email protected]>
Do: "Łukasz Śmietana" <[email protected]>;
Wysłane: 14:53 Wtorek 2015-02-10
Temat: Re: Pytanie

Witam,
tak proszę czekać.
Pozdrawiamy
Zespół FireGifts.pl

W dniu 8 lutego 2015 19:45 użytkownik <[email protected]> napisał:

Mam pytanie czy koszulka z aukcji na których wygrałem ją tj 28-12-2014 czy mam jej oczekiwac bo juz mineło 21 dni roboczych miałem niby te problemy z multikontem jakimś
Nick-Orneusz


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 02-04-2015 11:14

Ja na email
pisałem chyba przedwczoraj a odpowiedzi nie ma...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 02-04-2015 11:29

(02-04-2015 11:14)emillo1212 napisał(a):  Ja na email
pisałem chyba przedwczoraj a odpowiedzi nie ma...

Odpisaliśmy wczoraj na wszystkie maile więc musisz mieć odpowiedź lub napisz jeszcze raz.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz1 - 02-04-2015 11:32

A tu jest zewnetrzne Ip i wewnetrzne prosze sprawdzic z ta osoba która mam multi podobno:
http://zapodaj.net/844548beb2dff.bmp.html tu masz cmd
http://zapodaj.net/1837ebd35e2b7.bmp.html tu masz na stronie


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 02-04-2015 11:55

(02-04-2015 11:29)FireGifts.pl napisał(a):  
(02-04-2015 11:14)emillo1212 napisał(a):  Ja na email
pisałem chyba przedwczoraj a odpowiedzi nie ma...

Odpisaliśmy wczoraj na wszystkie maile więc musisz mieć odpowiedź lub napisz jeszcze raz.

Ja wysłałem po resie(22marca) maila odnośnie punktów za zdjęcia na zc i nie dostałem żadnej odpowiedzi ani punktów Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 02-04-2015 13:19

(02-04-2015 09:05)biger napisał(a):  Czy administracja mogłaby odpisywać na e-mail?

Oczekujesz odpowiedzi na maila pomimo,że na niego nie napisałeś.
[/quote]

Napisałem dwukrotnie poprzez zakładkę "Kontakt" na stronie. Widocznie coś jest nie tak jak e-maile nie doszły. Pisałem w sprawie wygranej na restock'u, wygrałem FP i pytanie kiedy będę miał je dodane? Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 02-04-2015 15:39

(02-04-2015 10:28)FireGifts.pl napisał(a):  
(01-04-2015 19:32)Matheo249 napisał(a):  Tylko zmiana "wspólnika" coś tutaj pomoże, bo inaczej serwis padnie już na dobre... Niech zuhsm znajdzie kogoś nowego, najlepiej taką osobę, która nie będzie leniem i nie będzie ciągle pisać "nie chce mi się xd".

Jesteś tyle na FG,a nadal nie rozumiesz jak to wszystko funkcjonuje. Jeżeli myślisz,że zmiana wspólnika coś zmieni to jesteś w wielkim błędzie. Właśnie przez to straciłeś moda bo jesteś niereformowalny. Można Ci pisać setki razy,a ty i tak będziesz pisał to samo.

Z moda i tak dawno chciałem zrezygnować więc jest mi to obojętne, ale spamera dostałem za nic. A w sumie to za własne zdanie, bo kogoś je zabolało... Przez takie twoje zachowanie serwis sięgnie dna, bo nic nie robisz. Jest masa błędów, które Norbi podał na forum. Nikt nic z tym nie robi, ludzie czekają tygodniami na odpowiedź na maila. Na nagrody to samo, ale to już inna sprawa. Jako admin nie jesteś aktywny, gdybyś jakoś zachęcił starych albo nowych użytkowników do serwisu to każdy by skorzystał. A jak nic nie robisz to jest jak jest... Miały być nowe metody pozyskiwania GP, od stycznia wszyscy czekamy i co? Ech w sumie po co ja się produkuje jak i tak do kogoś to nie dotrze...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz1 - 02-04-2015 19:31

A odnosnie mnie prosze mnie zbanowac ogólnie na serwisie jezeli waszym zdaniem mam multi badz miałem. Bo niebede wam kasy nabijał za klikanie linków za free jak wy na dodatek uwazacie mnie za oszusta i kretacza wiec bye.

Ps dostałem informacje iż jeżeli chciałbym miec prywatny Ip to musiałbym zapłacic 40 zł czy jakos tak


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 02-04-2015 19:48

Dzięki za dodanie FP Huh


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 02-04-2015 20:02

(02-04-2015 19:48)biger napisał(a):  Dzięki za dodanie FP Huh

To czemu ja nie dostałem skoro też wygrałem? Masakra... facepalm