Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 29-03-2015 01:17

Jak komuś sie nie odpala zadanie to musicie w adresie URL zmienić w słowie "Pytania" literke "P" na małe "p"
[Obrazek: bpzn4d.jpg]


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 30-03-2015 07:38

Kiedy zostaną wysłane nagrody z ostatnich restocków? Tylko proszę nie pisać że w ciągu 35 dni tylko konkretne daty proszę!


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 30-03-2015 19:53

(30-03-2015 07:38)emillo1212 napisał(a):  Kiedy zostaną wysłane nagrody z ostatnich restocków? Tylko proszę nie pisać że w ciągu 35 dni tylko konkretne daty proszę!

35 dni roboczych to masz do 10 kwietnia gdzieś, świata licz jako nierobocze dni .


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz1 - 01-04-2015 14:12

Drogi włascicielu Fg to ja Orneusz zrobiłem nowe konto gdyz no chce sie dowiedziec co jest z moja koszulką z 28.12.2014 roku ile mma czekac do Bozego narodzenia 35 dni rooczych mineło a przez niekmpetencje i brak checi z waszej strony musiałem zrobic kolejne konto gdyz tamto zbanowano mi ze niby multikonto , a teraz to nie wiem bo zrobiłem nowe ale jednak chce sie dowiedziec czy wogole przyjdzie czy nie jak nie oddajcie mi 20K Gp i tyle i prosze mnie informowac czy kubek z stycznia czy tam z lutego przyjdzie oraz z marcowego czytnik bo niechce siedziec jak głupi na serwisie który nie wysyła nagród.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 01-04-2015 19:15

Przedłużycie mi już konto FP ? Napisałem e-mail. Bo FP mi się kończy 03 Kwietnia a ostatnio na resie wygrałem FP, miało zostać przedłużone w ten sam dzień.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 01-04-2015 19:32

Tylko zmiana "wspólnika" coś tutaj pomoże, bo inaczej serwis padnie już na dobre... Niech zuhsm znajdzie kogoś nowego, najlepiej taką osobę, która nie będzie leniem i nie będzie ciągle pisać "nie chce mi się xd".


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 01-04-2015 22:07

Myślę, że to też kwestia zarobków na tym serwisie... Pomocnik pewnie nic z tego nie ma i dlatego mu się nie chce i pewne każdy następny tak będzie robił. Smile Mało kto chciałby tracić dużo czasu na coś z czego nic nie ma.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz1 - 02-04-2015 07:04

Ale czemu uzytkownicy serwisu maja tracic przez to ja juz niezbieram GP przed takie cos bo jeżeli wygranych rzeczy nie mam to po co mam zbierac


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 02-04-2015 09:05

Czy administracja mogłaby odpisywać na e-mail?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 02-04-2015 10:28

(01-04-2015 19:32)Matheo249 napisał(a):  Tylko zmiana "wspólnika" coś tutaj pomoże, bo inaczej serwis padnie już na dobre... Niech zuhsm znajdzie kogoś nowego, najlepiej taką osobę, która nie będzie leniem i nie będzie ciągle pisać "nie chce mi się xd".

Jesteś tyle na FG,a nadal nie rozumiesz jak to wszystko funkcjonuje. Jeżeli myślisz,że zmiana wspólnika coś zmieni to jesteś w wielkim błędzie. Właśnie przez to straciłeś moda bo jesteś niereformowalny. Można Ci pisać setki razy,a ty i tak będziesz pisał to samo.

(01-04-2015 14:12)Orneusz1 napisał(a):  Drogi włascicielu Fg to ja Orneusz zrobiłem nowe konto gdyz no chce sie dowiedziec co jest z moja koszulką z 28.12.2014 roku ile mma czekac do Bozego narodzenia 35 dni rooczych mineło a przez niekmpetencje i brak checi z waszej strony musiałem zrobic kolejne konto gdyz tamto zbanowano mi ze niby multikonto , a teraz to nie wiem bo zrobiłem nowe ale jednak chce sie dowiedziec czy wogole przyjdzie czy nie jak nie oddajcie mi 20K Gp i tyle i prosze mnie informowac czy kubek z stycznia czy tam z lutego przyjdzie oraz z marcowego czytnik bo niechce siedziec jak głupi na serwisie który nie wysyła nagród.

Otóż to. W twoim przypadku słowo klucz to multikonto.

(02-04-2015 09:05)biger napisał(a):  Czy administracja mogłaby odpisywać na e-mail?

Oczekujesz odpowiedzi na maila pomimo,że na niego nie napisałeś.