Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 27-02-2015 23:11

(27-02-2015 22:34)FireGifts.pl napisał(a):  
(27-02-2015 13:58)LeftwardBus88 napisał(a):  Wiem, że czas na wysyłkę macie 21 dni roboczych, ale na kiedy jest planowanie wysłanie nagród

Drobniejsze nagrody mamy już zapakowane także za jakiś czas wyślemy pierwsze paczki Wink

(27-02-2015 21:36)MaXimuS007 napisał(a):  Jak widać ignorują to co piszemy i piszą zupełnie o czymś innym... A co do propozycji to cały czas na waszym forum coś się pojawia w nowym temacie z propozycjami i z tego poprzedniego też jest wiele propozycji do wykorzystania, a prawie w ogóle z nich nie korzystaliście.

Nie ignorujemy tylko jeżeli sprawa jest jasna to po co się do niej odnosić? Napisałeś na maila i otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź. Wszystkie nagrody z poprzedniego rozdania to właśnie propozycje użytkowników. Najwyraźniej za mało uważnie prześledziłeś listę Wink

Dobrze, więc czekam na moje laysy Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 28-02-2015 21:36

(27-02-2015 22:34)FireGifts.pl napisał(a):  
(27-02-2015 13:58)LeftwardBus88 napisał(a):  Wiem, że czas na wysyłkę macie 21 dni roboczych, ale na kiedy jest planowanie wysłanie nagród

Drobniejsze nagrody mamy już zapakowane także za jakiś czas wyślemy pierwsze paczki Wink

(27-02-2015 21:36)MaXimuS007 napisał(a):  Jak widać ignorują to co piszemy i piszą zupełnie o czymś innym... A co do propozycji to cały czas na waszym forum coś się pojawia w nowym temacie z propozycjami i z tego poprzedniego też jest wiele propozycji do wykorzystania, a prawie w ogóle z nich nie korzystaliście.

Nie ignorujemy tylko jeżeli sprawa jest jasna to po co się do niej odnosić? Napisałeś na maila i otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź. Wszystkie nagrody z poprzedniego rozdania to właśnie propozycje użytkowników. Najwyraźniej za mało uważnie prześledziłeś listę Wink
No być może zapomniałem o tym, że część nagród była w propozycjach na tamten restock lub były może we wcześniejszych tematach, więc tym bardziej mogłem zapomniec. A co do wypowiedzi na mailu, to zaraz zerknę.

Edit: Chyba mnie z kimś pomyliliście, bo nie mam żadnej nowej odpowiedzi od was na mailu.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 01-03-2015 13:18

Teraz się nie opłaca aukcji robić, świeżo przed restockiem Big Grin Lepiej zostawić te nagrody na restock i dać tańsze w punktach nagrody Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 01-03-2015 14:43

@up
Też tak myślę, że tym użytkownikom, którzy brali udział w restocku się to nie opłaci, ale tych którzy nie brali udziału lub nic nie wygrali też jest na pewno całkiem sporo. No i nagrody na następnym restocku powinny być tańsze, skoro teraz jest w dość krótkim odstępie czasowym od poprzedniego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 05-03-2015 08:41

Kiedy zostaną wysłane nagrody z restocka?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 06-03-2015 01:46

@up
Jeszcze nie dostałeś? Byłem pewien, że byłem jako ostatni lub jeden z ostatnich, którzy dostali dość późno nagrodę, a tu takie zaskoczenie. Być może zaginęła na poczcie, czy coś.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 06-03-2015 07:10

A nagrody z restocka zostały już wysłane?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 06-03-2015 07:14

Mi chodzi oczywiście o ostatni restock...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 06-03-2015 07:47

ostatni to znaczy w lutym? ponieważ ja też nie dostałem jeszcze nagrody


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 06-03-2015 19:17

Tak, chodzi mi o luty.