Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 26-02-2015 18:28

Przecież jesteś adminem, to jak możesz nie mieć z tym nic wspólnego?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Ciastek - 26-02-2015 18:38

Chyba Ci się coś pomyliło. Admin jest moją bliską rodziną,a to, że się wypowiadam czasem o niczym nie świadczy.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 26-02-2015 20:43

Napisałem na maila i dostałem odpowiedź:

Cytat:Witam
zgodnie z regulaminem mamy 21 dni roboczych na wysyłkę nagród.

Pozdrawiamy
Zespół FireGifts.pl

Serio 21dni roboczych na dodanie FP?
Nie mam nic do tego i w sumie jest obojętne, ale nie wiem czy Wy z tym na serio czy jakieś żarty Big Grin

Mi to nie przeszkadza, ale na pewno na ludzi dobrze nie wpływa ogólnie Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 26-02-2015 21:00

Nic mi się nie pomyliło miki. Co do info wyżej, to tego maila dostałem po 16 i aż się załamałem. Rozumiem nagrody rzeczowe jak głośniki czy legendarny laser, ale nie coś elektronicznego, co można dodać w parę minut... Ale przecież komu by się chciało?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 26-02-2015 21:55

@matheo249
Przecież dodanie tego FP zajmie tyle samo co odpisanie na maila Big Grin

Tu nie chodzi chyba o czas tylko o podejście do sprawy i użytkowników... Ta kwestia jest chyba niezmienne, a przynajmniej tak się wydaje Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 27-02-2015 00:39

To już są kpiny level hard... Jak tak nadal będą robić to na pewno więcej nie zarobią, a jeszcze mogą zmaleć zarobki...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-02-2015 07:52

Witajcie Smile
Jak wiecie kolejne rozdanie już za nami. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o proponowanie nagród do zakładki "Restock". Na dniach powinny pojawić się pierwsze aukcje więc zapraszamy do zabawy Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 27-02-2015 13:58

Wiem, że czas na wysyłkę macie 21 dni roboczych, ale na kiedy jest planowanie wysłanie nagród


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 27-02-2015 21:36

Jak widać ignorują to co piszemy i piszą zupełnie o czymś innym... A co do propozycji to cały czas na waszym forum coś się pojawia w nowym temacie z propozycjami i z tego poprzedniego też jest wiele propozycji do wykorzystania, a prawie w ogóle z nich nie korzystaliście.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-02-2015 22:34

(27-02-2015 13:58)LeftwardBus88 napisał(a):  Wiem, że czas na wysyłkę macie 21 dni roboczych, ale na kiedy jest planowanie wysłanie nagród

Drobniejsze nagrody mamy już zapakowane także za jakiś czas wyślemy pierwsze paczki Wink

(27-02-2015 21:36)MaXimuS007 napisał(a):  Jak widać ignorują to co piszemy i piszą zupełnie o czymś innym... A co do propozycji to cały czas na waszym forum coś się pojawia w nowym temacie z propozycjami i z tego poprzedniego też jest wiele propozycji do wykorzystania, a prawie w ogóle z nich nie korzystaliście.

Nie ignorujemy tylko jeżeli sprawa jest jasna to po co się do niej odnosić? Napisałeś na maila i otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź. Wszystkie nagrody z poprzedniego rozdania to właśnie propozycje użytkowników. Najwyraźniej za mało uważnie prześledziłeś listę Wink