Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 23-02-2015 18:49

Kiedy FP, które wygrane zostało na restocku będzie dodane?

Myślałem, że z automatu to leci, ale jak widać nie ^^


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 23-02-2015 23:22

(23-02-2015 18:49)haha40027 napisał(a):  Kiedy FP, które wygrane zostało na restocku będzie dodane?

Myślałem, że z automatu to leci, ale jak widać nie ^^
No niestety. Nie ma tak dobrze. Przydałoby się takie coś, bo chyba nie jest aż tak ciężko to zautomatyzować. Można by było skorzystać np. z tego: https://automater.pl/pl/ i kody automatycznie były by wysyłane na maila. Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 24-02-2015 10:57

błąd w zadaniu adf, zaznaczyłem wszystko poprawnie i zadanie było wykonane niepoprawnie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 24-02-2015 11:29

(24-02-2015 10:57)Zordi napisał(a):  błąd w zadaniu adf, zaznaczyłem wszystko poprawnie i zadanie było wykonane niepoprawnie.
Jak zrobie zadania to moze to potwierdze Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 24-02-2015 15:03

Według mnie powinno być ogólnie info dla wszystkich kont między jakimi godzinami odbędzie się res. Bo tylko konta Fire Premium dostały powiadomienie, a standard nic. Niech będzie tak jak kiedyś, taka informacja parę dni przed restockiem lub tego samego dnia. Poza tym powinien być już odpalony licznik odliczający datę do kolejnego restocka. Dobrze też jest wrzucić na aukcje nagrody, których nikt nie wziął na resie. I oczywiście dodać jak najszybciej nowe nagrody do zakładki restock.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 24-02-2015 23:09

(24-02-2015 15:03)Matheo249 napisał(a):  Według mnie powinno być ogólnie info dla wszystkich kont między jakimi godzinami odbędzie się res. Bo tylko konta Fire Premium dostały powiadomienie, a standard nic. Niech będzie tak jak kiedyś, taka informacja parę dni przed restockiem lub tego samego dnia. Poza tym powinien być już odpalony licznik odliczający datę do kolejnego restocka. Dobrze też jest wrzucić na aukcje nagrody, których nikt nie wziął na resie. I oczywiście dodać jak najszybciej nowe nagrody do zakładki restock.

Firepremium też nie miało powiadomienia w jakich godzinach tylko dokładną godzinę podali a zresztą wiele maniaków na chacie pisze zawsze czas o której rozdanie Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 24-02-2015 23:16

(24-02-2015 23:09)Zordi napisał(a):  
(24-02-2015 15:03)Matheo249 napisał(a):  Według mnie powinno być ogólnie info dla wszystkich kont między jakimi godzinami odbędzie się res. Bo tylko konta Fire Premium dostały powiadomienie, a standard nic. Niech będzie tak jak kiedyś, taka informacja parę dni przed restockiem lub tego samego dnia. Poza tym powinien być już odpalony licznik odliczający datę do kolejnego restocka. Dobrze też jest wrzucić na aukcje nagrody, których nikt nie wziął na resie. I oczywiście dodać jak najszybciej nowe nagrody do zakładki restock.

Firepremium też nie miało powiadomienia w jakich godzinach tylko dokładną godzinę podali a zresztą wiele maniaków na chacie pisze zawsze czas o której rozdanie Smile

Pisząc "powiadomienie" dla FP miałem na myśli dokładną godzinę restocka. Za podanie godziny na czacie jest status spamera Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 25-02-2015 23:17

Co z tymi FP z resa?

Widzę administracja milczy Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 26-02-2015 13:04

Wyślijcie maila żeby dodali wam fp


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 26-02-2015 16:01

@[Ciastek] Co z tymi kontami FP? Xpokerface