Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 11-01-2015 13:06

(11-01-2015 13:04)leggi25 napisał(a):  
(11-01-2015 12:56)Zordi napisał(a):  w zadaniu adf w 3 i 4 pytaniu jest ta sama odpowiedź, te same linki do klikania!

http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=15 Xpokerface


No napisałeś tam 3 min temu a ja tu napisałem 10 min temu i ja tu mogę dać taka minkę ;<


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - leggi25 - 11-01-2015 13:13

(11-01-2015 13:06)Zordi napisał(a):  
(11-01-2015 13:04)leggi25 napisał(a):  
(11-01-2015 12:56)Zordi napisał(a):  w zadaniu adf w 3 i 4 pytaniu jest ta sama odpowiedź, te same linki do klikania!

http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=15 Xpokerface


No napisałeś tam 3 min temu a ja tu napisałem 10 min temu i ja tu mogę dać taka minkę ;<

Jako pierwszy zgłosiłeś błędne zadanie, więc dlatego dopiero pojawiła się informacja. Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 12-01-2015 18:26

Godzinkę temu dostałem wkońcu nagrodę z sierpnia


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 13-01-2015 09:18

Błąd w zadaniu bc.vc w 3 linku...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 13-01-2015 15:54

Jak ktoś nie czyta naszego forum FG to wklejam informację dodaną jakiś czas temu.
Witajcie. Długo się nie wypowiadaliśmy co dalej jednak w dużej mierze było to spowodowane świętami,sylwestrem itp.
Na wstępie chciałem poinformować,że od dnia dzisiejszego wszelkie newsy będą pojawiały się najpierw na naszym forum,a następnie na zarabiam.com

Tak więc jak większość pewnie zauważyła system poleconych póki co został wyłączony z tego względu,że było zbyt wiele nadużyć i postanowiliśmy go zmodernizować. Mianowicie poleconego będzie zaliczać dopiero wtedy jak osiągnie pułap 15K GP lub więcej wszystko zależy od punktowania zadań ale o tym poniżej. Oczywiście przed wprowadzeniem tego pojawi się informacja. Na drugi tydzień (do 18.01.2015) zostanie uzupełniona zakładka Restocku oraz pojawią się pierwsze aukcje. Dlatego zwracam się z prośbą o jakieś propozycję nagród z różnego przedziału cenowego(w miarę rozsądku).
Nowy tydzień lub wcześniej (od 19.01.2015) będzie pełen zmian Smile Czeka nas 2 dniowa przerwa techniczna. Po tym czasie pojawią się nowe metody pozyskiwania GP oraz do końca miesiąca ruszymy z kampanią reklamową bo to ile będzie dostępnych zadań będzie zależało w dużej mierze od ilości aktywnych użytkowników. Powinien pojawić się nowy wpis w regulaminie ale informacja będzie umieszczona jak już to wprowadzimy.

SolveMedia i AreYouHuman póki co wyłączone ze względu na brak płatnych captch. Zaczął się nowy rok i nie mają reklamodawców. W ciągu paru dni powinno wrócić do normy.
II Filar póki co zniknie ze strony - pojawi się w odpowiednim czasie Wink
Wszystkie zaległe nagrody zostaną wysłane w piątek.

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycję to zapraszam do wypowiedzi na każde pytanie z chęcią odpowiemy.

Pozdrawiamy
Zespół FireGifts.pl

@edit.
Na dniach powinny dochodzić do Was pierwsze zaległe nagrody plus niektóre z resa Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 16-01-2015 09:31

Zadanie bc.vc nie działa... Po kliknięciu w link wyskakuje error i jest tak w każdym linku...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 16-01-2015 15:45

(16-01-2015 09:31)emillo1212 napisał(a):  Zadanie bc.vc nie działa... Po kliknięciu w link wyskakuje error i jest tak w każdym linku...


Również miałem error, ale poczekałem 1min i się uspokoiło i wykonane poprawnie Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 16-01-2015 16:41

Ja też czekałem ale się nie uspokoiło aż się czas skończył....


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 17-01-2015 10:36

@emillo1212
Miałem podobnie kiedyś i na chrome i na mozilli.
Odpaliłem operę i wszystko było ok...

Nie wiem od czego to zależy.

Btw.
Jeśli dobrze pamiętam to do jutra mają uzupełnić zakładkę restock o nagrody, prawda? Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 17-01-2015 19:21

Dziś już było ok Smile

Była mowa że na dniach miały dotrzeć nagrody ?? Chyba nikt nie dostał...