Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 29-12-2014 23:31

Chyba najlepiej będzie, gdy poleconego będzie zaliczać, kiedy przekroczy on przypuśćmy te 10k GP.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - leggi25 - 29-12-2014 23:39

A może takie coś, że liczba poleconych nie może przekroczyć jakiegoś limitu... .


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 29-12-2014 23:46

@leggi25
No nie wiem, ale to też z tym, że zalicza od iluś tam punktów, bo inaczej nadal będą ostro tego nadużywać.

Ale jakoś nie myślę, żeby aż tylu poleconych się zebrało... Jeśli będzie zaliczało od jakiegoś przedziału to tych poleconych będzie mało, to wiadomo Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - leggi25 - 29-12-2014 23:55

@haha40027

No że zalicza np od iluś tam punktów to sobie nabiją tych poleconych, i od około tych 10k będą znów zbierać poleconych ... .


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 30-12-2014 11:39

Zaliczony polecony od 10 k GP wydaje mi się dość sensownym rozwiązaniem chociażby dlatego,że w ten sposób ograniczy się pole do popisu cwaniaczków. Niektórzy potrafią nie wykonywać w ogóle zadań tylko 2-3 dni przed resem robią sobie po 100 multi i od razu mają na jakąś nagrodę (takie zjawisko jest od razu banowane). Ktoś kto faktycznie zaprosi osobę,która będzie aktywna nic nie straci bo przecież te GP i tak otrzyma. Tylko jaki proponujecie próg zaliczania ? 10k GP? 20kGP ?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 30-12-2014 11:50

Jeśli taki użytkownik będzie aktywny to zbierze nawet i te 20k, lecz ja proponuję 15k Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 30-12-2014 12:24

Mi tam obojetnie bo nie zbieram już poleconych, więc może być te 15 k Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 30-12-2014 13:32

W sumie mi tam już teraz obojętne, kiedyś zbierałem. Jestem za 15k.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 30-12-2014 13:54

Wydaje mi się,że kiedyś miała być taka opcja wprowadzona jak "KUP TERAZ NAGRODĘ" czy to wejdzie w życie ;D?


I w sprawie propozycji nagród na forum najlepiej będzie jak ktoś napisze o co on sam będzie się bił bo tak to dodadzą śmieci, których nikt nie będzie chciał, ja już napisałem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 30-12-2014 14:42

(30-12-2014 11:39)FireGifts.pl napisał(a):  Zaliczony polecony od 10 k GP wydaje mi się dość sensownym rozwiązaniem chociażby dlatego,że w ten sposób ograniczy się pole do popisu cwaniaczków. Niektórzy potrafią nie wykonywać w ogóle zadań tylko 2-3 dni przed resem robią sobie po 100 multi i od razu mają na jakąś nagrodę (takie zjawisko jest od razu banowane). Ktoś kto faktycznie zaprosi osobę,która będzie aktywna nic nie straci bo przecież te GP i tak otrzyma. Tylko jaki proponujecie próg zaliczania ? 10k GP? 20kGP ?

Trudne pytanie... Myślę, że to zależy ile GP można dziennie zdobyć.

Obecnie jest to 1300GP dla FP(4zadania po 300pkt +100logowanie), ale wcześniej było 5, kiedy było to zadanie z tą grą(areyouhuman czy jakoś tak, więc 1600GP).
Zapowiadacie nowości i nowe formy zbierania GP, więc to znowu ulegnie zmianie i się ilość punktów na dzień zmieni.

W sumie te 15k wydaje się być uniwersalne Tongue Tak jak mówiłem ilość zbieranych GP ulegnie zmianie, więc to 10k(pierwsza myśl) może być zbyt mało.
Co Wy na to?