Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 20:27

No ja chciałem teleskop wygrać ale nie było mnie stać na niego

dzisiaj, 20:15
Wybrana nagroda to: MP3 Player. Koszt 15000


może na następny raz nie będzie on już taki drogi .

Teraz te nagrody co zostały możecie dać na aukcję: D


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 28-12-2014 20:28

(28-12-2014 20:06)Zordi napisał(a):  jakoś nie chce mi się wierzyć, że wychodzicie na 0 poprzez konkursy,quizy, kupna kont, zadana płatnę Smile


A restock " w przeciągu godziny " to znaczy odświeżaj stronę co 1 sek ? Mówicie, że od was kopiuje konkurencja pomysły, może nagrody ale wy też zrzynacie grubo .


Chyba lepiej było jak było to zerownie gp, każdy miał równe szanse.


A co powiesz o tym, że nowy użytkownik, który zrobił konto 30dni temu, kupił fg i stać go na nagrodę o tak niskiej wartości ;0 ?

Czy uwierzysz czy nie na to już nie mam wpływu. Serwis był w dołku i dopiero wstaje na nogi wiec nie mamy tak dużo aktywnych userów. Co do nagród to są propozycje użytkowników - takie wybraliście. Nowy użytkownik,który kupił FG w miesiąc uzbiera na pendrive i to spokojnie Smile Za jakiś czas pojawią się nowe metody także i uzbiera na lepszą.
A co do kopiowania pomysłów pokaż mi co jest skopiowane od konkurencji Smile

@MaXimuS007
Każdy kto odświeżał stronę widział o której było dodane powiadomienie. Przy kupnie FirePremium jest zamieszczona informacja,że powiadomienie ok. 1h przed rozdaniem. Od tej pory na każdym rozdaniu będzie takie powiadomienie z tym,że będzie napisana godzina napisania powiadomienia bo to faktycznie może wam się nie podobać.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 28-12-2014 20:28

"Powiadomienie około godziny przed uzupełnieniem nagród"

Fakt, mała zmiana, bo za zuhsma było inaczej, ale fakt faktem i tak mamy lepiej aniżeli inni...

Nie wiem czy taki był zamiar, ale zmiana powiadomień jest na + dla graczy premium i standard, ponieważ tak naprawdę szanse są bardziej wyrównane(to mi się podobało akurat, chociaż na początku się zdziwiłem, ale po przemyśleniu to nie jest takie znowu faworyzowanie FP Tongue)

+
Przy kupnie FG nie jest napisane, że dostaniemy dokładną godzinę, więc miki miał racje z tym co pisał na czacie. Fakt jest problem z godziną powiadomienia, ale jak ktoś siedzi w tych godzinach(a każdy kampi co jakiś czas) to nie jest to problemem...

Taka jest moja opinia, wiem, że się nie zgodzicie, ale każdy ma prawo do opiniowania Smile

@EDIT
Uznajmy tego resa "za test", ponieważ po raz pierwszy zarządzał miki Smile
Nie stało się aż tak źle, nie przesadzajmy znowu.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 28-12-2014 20:30

@up.
Dokładnie z tego samego założenia wychodzę. Nie brałem udziału we wcześniejszych rozdaniach FireGifts i dlatego stosuję się do pierwotnych zamiarów funkcjonowania strony. Nie rozumiem dlaczego konta FirePremium miałyby mieć podaną dokładną datę rozdania...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 28-12-2014 20:31

Zgadzam się również z pozostałymi, źle zostało zrobione z tą godziną.
Na szczęście udało się coś zgarnąć w miarę lepszego. Wink
Wybrana nagroda to: Power Bank 12000mAh. Koszt 70000


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 28-12-2014 20:32

@firegifts
W sumie nie musisz podawać w powiadomieniach godziny dokładniej.
Możesz godzinę dodania powiadomienia dodawać z +-10minutową różnicą(np. dajesz 20:10, a napisane, ze o 20 dałeś), z tym, że wtedy poinformowałbyś, że jest podane w takim i takim przedziale, bo inaczej byłby zamęt tak jak dziś Big Grin

Oczywiście to dla adrenaliny, jeśli chcesz kontynuować to co było dziś, ale widzę wyżej napisałeś, że będą dokładne godziny, tak więc to tylko w ramach lekkiego offtopu Tongue
---------------
Gdzie można dodawać propozycje na następny restock oraz kiedy będą informacje o kolejnych restokach? Czy będzie to już regularnie czy też nie? ;>


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 20:32

czy nagrody, które zostały z resa pójdą na aukcję ?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 28-12-2014 20:38

(28-12-2014 20:32)haha40027 napisał(a):  @firegifts
W sumie nie musisz podawać w powiadomieniach godziny dokładniej.
Możesz godzinę dodania powiadomienia dodawać z +-10minutową różnicą(np. dajesz 20:10, a napisane, ze o 20 dałeś), z tym, że wtedy poinformowałbyś, że jest podane w takim i takim przedziale, bo inaczej byłby zamęt tak jak dziś Big Grin

Oczywiście to dla adrenaliny, jeśli chcesz kontynuować to co było dziś, ale widzę wyżej napisałeś, że będą dokładne godziny, tak więc to tylko w ramach lekkiego offtopu Tongue
---------------
Gdzie można dodawać propozycje na następny restock oraz kiedy będą informacje o kolejnych restokach? Czy będzie to już regularnie czy też nie? ;>

Nie będzie dokładnej godziny tylko ok. 1h przed rozdaniem. Dodamy tylko o której było dodane powiadomienie.
Propozycje można dodawać na forum. Co do restocków mamy pewien plan o którym poinformujemy wkrótce.

(28-12-2014 20:32)Zordi napisał(a):  czy nagrody, które zostały z resa pójdą na aukcję ?

jeżeli coś zostało to tak Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 28-12-2014 21:16

(28-12-2014 20:28)FireGifts.pl napisał(a):  
(28-12-2014 20:06)Zordi napisał(a):  jakoś nie chce mi się wierzyć, że wychodzicie na 0 poprzez konkursy,quizy, kupna kont, zadana płatnę Smile


A restock " w przeciągu godziny " to znaczy odświeżaj stronę co 1 sek ? Mówicie, że od was kopiuje konkurencja pomysły, może nagrody ale wy też zrzynacie grubo .


Chyba lepiej było jak było to zerownie gp, każdy miał równe szanse.


A co powiesz o tym, że nowy użytkownik, który zrobił konto 30dni temu, kupił fg i stać go na nagrodę o tak niskiej wartości ;0 ?

Czy uwierzysz czy nie na to już nie mam wpływu. Serwis był w dołku i dopiero wstaje na nogi wiec nie mamy tak dużo aktywnych userów. Co do nagród to są propozycje użytkowników - takie wybraliście. Nowy użytkownik,który kupił FG w miesiąc uzbiera na pendrive i to spokojnie Smile Za jakiś czas pojawią się nowe metody także i uzbiera na lepszą.
A co do kopiowania pomysłów pokaż mi co jest skopiowane od konkurencji Smile

@MaXimuS007
Każdy kto odświeżał stronę widział o której było dodane powiadomienie. Przy kupnie FirePremium jest zamieszczona informacja,że powiadomienie ok. 1h przed rozdaniem. Od tej pory na każdym rozdaniu będzie takie powiadomienie z tym,że będzie napisana godzina napisania powiadomienia bo to faktycznie może wam się nie podobać.
No i tak już lepiej... Aczkolwiek i tak trzeba będzie z 10/20 minut ok. odświeżać by mieć szansę coś lepszego wygrać. Dzisiaj przez to zamieszanie nie dałem rady PS3 wygrać, a chwilę wcześniej jakbym zareagował, to kto wie... Ale i tak nie najgorszą nagrodę wygrałem, a mianowicie:
[Obrazek: eDJzwke.png]


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 29-12-2014 00:03

najlepsza nagroda dla mnie jaka była do zdobycia to właśnie " Teleskop " I mam nadzieję, że na następnym restocku również będzie dostępny, teraz brakowało mi troszkę na niego, 30k.


I zróbcie już temat " Propozycje Nagród następny Restock " I oby jak najszybciej były dodane bo tak to nie wiadomo czy bić się na aukcjach opłaca .