Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 28-12-2014 17:02

(28-12-2014 12:29)emillo1212 napisał(a):  A po restocku będą jakieś pojedyncze aukcje tak jak to było teraz?
Nie wiem, czy jest sens, jak sporo ludzi będzie spłukanych po restocku. Smile A zerowania punktów i tak nie będzie.

(28-12-2014 14:01)xavi512 napisał(a):  
(28-12-2014 12:13)Matheo249 napisał(a):  Jest błąd w zadaniu shorte.

U mnie też w shorte błąd.
Na forum piszą, że jutro będzie rekompensata niestety. A szkoda, że nie przed restockiem, bo nie wiele GP mi do plejki brakuje, a tak chyba będę musiał eski na konkurs powysyłać


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 28-12-2014 17:27

(28-12-2014 12:29)emillo1212 napisał(a):  A po restocku będą jakieś pojedyncze aukcje tak jak to było teraz?
Też jestem ciekawy...

@maximus
No bez przesady...
Aktywnych ile jest ludzi? z 200-300? Może ostatnio więcej, nie mam rozeznania...

200 nagród na resie raczej nie będzie Big Grin
Może będą znowu jakieś aukcje po kilka lub pojedyncze, czemu nie Smile

Spłukanych po resie będzie, owszem, wielu, ale nie od razu wszyscy. Nie przesadzajmy.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 17:50

Ja właśnie nie wiem czy cokolwiek opłaca się brać, najlepsze nagrody zaczynają się od 90k reszta to same śmieci, bezużyteczne.


A by tyle pkt mieć to potrzeba 3 miechy lub wysyłać smsy na punkty Wink


Podobno na psp3 stać 15 osób.


Nie mówię już wliczając złotówki za kupienie fg 17+17+17 = 51zł to jest aż 50% wartości teleskopu. ( Coraz gorzej na tej stronie )


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 28-12-2014 17:54

@Zordi
PS3, a nie PSP3 Big Grin Big Grin

Zawsze możesz czekać na następnego resa lub na aukcje. Kto to wie co będzie na następnym Smile
Decyzja należy do Ciebie, w końcu to Twoje punkty.

No i zależy jak na to patrzeć, że do 90k nie ma nic fajnego, zależy co kto lubi Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 18:01

No tak ale popatrz kiedy ostatnio był restock Sierpień, chyba to minęło 4 miechy, tak to tylko aukcje.


Coraz bardziej w kity leci administracja

Co kto lubi ? Za te fg co wydałem to bym kupił sobie te śmieci wszystkie poniżej 90k xd


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 28-12-2014 18:02

@Zordi
No niestety, ale...

Ale może od nowego roku coś się zmieni i resy będą co miesiąc? Trzeba cierpliwie poczekać na nowe informacje.
Jestem dobrej myśli, ale też na razie studzę swój entuzjazm i czekam na nowości i informacje Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 18:06

Oby się zmieniło bo coraz bardziej mi się wydaję, że Admin chce jak najwięcej zarobić, coraz więcej Smile

A tutaj by uzbierać nagrodę z standard nowy użytkownik z przed miesiąca by miał szanse na nagordy tylko z standart to musiałby mieć fg....


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 28-12-2014 19:52

Chciałbym przypomnieć,że wszystkie nagrody na resie są z waszych propozycji więc jeżeli komuś coś nie pasuje to pretensje powinien mieć tylko dla siebie Smile Trzeba się zdecydować albo dużo tanich nagród albo mało i droższych nagród. Polski naród już jest taki,że nigdy się mu nie dogodzi nawet jak na rozdaniu by było Porshe.
Nawiązując do odpowiedzi Zordiego,że administracja chce zarobić jak najwięcej kasy prosiłbym o wskazanie na czym mamy zarobić tą grubą kase? Od jakiegoś czasu wychodzimy cały czas na 0. Jak Ci się nie podobają działania serwisu i nie widzisz dalszej współpracy - zrezygnuj. Już kiedyś pisałem,że Ci co czekają cierpliwie zawsze zyskują Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 28-12-2014 20:06

jakoś nie chce mi się wierzyć, że wychodzicie na 0 poprzez konkursy,quizy, kupna kont, zadana płatnę Smile


A restock " w przeciągu godziny " to znaczy odświeżaj stronę co 1 sek ? Mówicie, że od was kopiuje konkurencja pomysły, może nagrody ale wy też zrzynacie grubo .


Chyba lepiej było jak było to zerownie gp, każdy miał równe szanse.


A co powiesz o tym, że nowy użytkownik, który zrobił konto 30dni temu, kupił fg i stać go na nagrodę o tak niskiej wartości ;0 ?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 28-12-2014 20:09

Również nie jestem zadowolony z tego powiadomienia. Nie dość, że nie wiadomo, o której godzinie zostało dodane, to jeszcze nawet się ona zmieniała i nie ma podanej godziny rozpoczęcia rozdania w powiadomieniu... To jest przesada.