Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 23-12-2014 23:51

Od dnia dzisiejszego co 2 godziny będzie dodawany QUIZ. Macie szanse na zdobycie dodatkowych GP! Smile oraz 26 grudnia kończy się runda dodatkowa naszego konkursu. Zapraszamy do zabawy ;>


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 24-12-2014 00:13

(23-12-2014 23:51)FireGifts.pl napisał(a):  Od dnia dzisiejszego co 2 godziny będzie dodawany QUIZ. Macie szanse na zdobycie dodatkowych GP! Smile oraz 26 grudnia kończy się runda dodatkowa naszego konkursu. Zapraszamy do zabawy ;>


to w sumie robicie to wszystko by ludzie dużo kasy wysyłali na te smsmy ale jak patrząc to ile się wyda na te sms by dobić do teleskopu o wartości 100zł to więcej wyda się na smsy .


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-12-2014 00:53

Udział w smsowych konkursach czy grach jest dobrowolny nikt nie jest zmuszany Smile Poza tym z 1 smsa nie dostaje się nawet 50% kwoty.
W tym tygodniu pojawią się 2 dodatkowe zadania. Będzie już ich 5 Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 24-12-2014 11:41

(24-12-2014 00:53)FireGifts.pl napisał(a):  Udział w smsowych konkursach czy grach jest dobrowolny nikt nie jest zmuszany Smile Poza tym z 1 smsa nie dostaje się nawet 50% kwoty.
W tym tygodniu pojawią się 2 dodatkowe zadania. Będzie już ich 5 Wink


No tak ale do restocka pozostało 3 dni a ja zbieram już 2 miechy gp i mam ponad 55k ;d, od zawsze z kontem FG + czasem nie było zadań .


I podajcie jakieś info w sprawie II filaru czy coś ogarniacie jeszcze ;p


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-12-2014 12:22

@Zordi
Wszędzie tak jest, że jak zapłacisz to "masz lepiej"(ale to przecież jest wiadome nie od dziś) i niestety z tym musimy się pogodzić Big Grin

Podobnie jak ty zbieram sumiennie, nawet nie uczestniczyłem w aukcjach(oczekując na restock) i wcale tak kolorowo nie jest, ale o tym wie każdy Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-12-2014 12:51

(24-12-2014 11:41)Zordi napisał(a):  
(24-12-2014 00:53)FireGifts.pl napisał(a):  Udział w smsowych konkursach czy grach jest dobrowolny nikt nie jest zmuszany Smile Poza tym z 1 smsa nie dostaje się nawet 50% kwoty.
W tym tygodniu pojawią się 2 dodatkowe zadania. Będzie już ich 5 Wink


No tak ale do restocka pozostało 3 dni a ja zbieram już 2 miechy gp i mam ponad 55k ;d, od zawsze z kontem FG + czasem nie było zadań .


I podajcie jakieś info w sprawie II filaru czy coś ogarniacie jeszcze ;p

pracę nad II filarem póki co zostały zawieszone ponieważ cały czas pracujemy nad nowymi sposobami pozyskiwania GP. Dzisiaj lub jutro pojawią się 2 dodatkowe zadania i będą one dodawane cały czas.
(24-12-2014 12:22)haha40027 napisał(a):  Podobnie jak ty zbieram sumiennie, nawet nie uczestniczyłem w aukcjach(oczekując na restock) i wcale tak kolorowo nie jest, ale o tym wie każdy Big Grin
Gifciarz, kto jak kto,ale ty narzekać nie powinieneś bo jesteś jednym z użytkowników, którzy mają większą sumę GP.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-12-2014 13:01

@Firegifts
Ja wcale nie narzekam tylko po prostu stwierdzam fakty.
Nie ma to na celu obrazy ani ubliżania komukolwiek Smile

To zjawisko widoczne jest wszędzie, mniej lub bardziej(w sensie, że jak zapłacisz masz lepiej Tongue ), ale jest. Ja doceniam wszystkie Wasze starania i to co robicie. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej w 2015 roku Smile
Nie zawsze to widać, ale się staram, a narzekać czasem też lubię, ale nie bierzcie zawsze tego na serio Big Grin Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-12-2014 13:06

Na pewno będzie lepiej Smile Serwis zmierza cały czas w dobrym kierunku. Pracujemy nad tym,aby każdy mógł zdobyć większą sumę GP w sposób darmowy poprzez wykonywanie zadań. Na dniach wprowadzamy kolejne zadania,a skrypty kolejnych metod mamy ukończone już w 70%. Niestety nie mogę powiedzieć co to będzie bo jak wiadomo konkurencja nie śpi i na 99% zaraz pojawi się u nich to samo.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-12-2014 13:11

@Firegifts
Z niecierpliwością wszyscy czekamy Big Grin
Mam nadzieję, że będzie więcej zadań takich 100% darmowych czyli bez kombinowania z subskrypcjami itp., ale czas pokaże(ważne, że coś się dzieje) Smile

Nowe zadania mogą okazać się czymś bardzo przełomowym dla działania serwisu Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 24-12-2014 15:24

Ja się cieszę, że się tak staracie, ale to nie zmienia faktu, że pisaliście, że ceny na 100 % ulegną zmianie. Również dosyć długo odkładam GP i w ostatnich aukcjach nie brałem udziału, a pomimo tego na PS3 i tak nie zebrałem GP.