Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 17-12-2014 19:06

@TheKkok2
Co nie zmienia faktu, że to nie jest wina nas, użytkowników...
Tym samym jesteśmy "w plecy" tak samo jak jest jakieś zadanie źle to je czasem poprawiają i na drugi dzień jest rekompensata przez co niektórzy są "do przodu".

Nie mam o to pretensji, ale chciałbym, żeby rywalizacja w postaci zbierania punktów(poza smsami i konkursami) była na równym poziomie...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 17-12-2014 19:22

Człowiek się uczy na błędach dlatego błędne zadania nie będą poprawiane,a usuwane i na drugi dzień będzie pojawiać się rekompensata.
Cały czas piszesz o tych równych szansach,ale nie widzisz tego,że Ci co wykonali poniedziałkowe zadanie poprawnie również skorzystają z rekompensaty więc będą 900 GP do przodu i tak.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 17-12-2014 21:42

★FireGifts.pl★ można będzie się spodziewać nagród jeszcze w tym tygodniu?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 18-12-2014 11:24

Tak. Wszystkie nagrody za aukcje listopadowe zostały wysłane.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 18-12-2014 12:37

Czemu nie ma zadania adfly?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 18-12-2014 13:24

Rano były tylko, że po kliknięciu skip ad nie wyświetlała się odpowiedź. Za to była w linku. Ja poprawnie wykonałem to zadanie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 18-12-2014 13:53

Dokładnie, nie wyświetlała się odpowiedź, ale w linku była. Więc część też mogła poprawnie zrobić.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 18-12-2014 15:05

lepiej było jak numery było po kolei w odpowiedziach

I)
A) 1
B) 2
C) 3
D) 4

II)

A) 5
B)6
C) 7
D) 8

Nie było tyle błędów a teraz co 2-3 dni coś źle


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - grsmagik - 19-12-2014 20:42

Podobno nagrody z listopada miały być w tym tygodniu. Ja nadal jej nie otrzymałem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 19-12-2014 22:25

Mi nagrody z konkursu też nie przyszły a miały przyjść do końca tygodnia smutny no trudno poczekam jeszcze.

Ale mam nadzieje że zostały wysłane te nagrody paczką poleconą bo jak nie to moge sie pożegnać z nagrodami :/