Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz - 16-12-2014 21:29

ja takze miałem 1 zadanko


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 16-12-2014 21:42

A ja wcale nie miałem...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 16-12-2014 21:48

No to w takim razie powinna być rekompensata. A nie, że jedna osoba miała zadania czy tam dwie, a reszta nie i przez to nie będzie na następny dzień tej rekompensaty Xpokerface


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 17-12-2014 08:10

A miały być jakieś nowe zadania i?

Edit: Znowu jest błąd w adf.ly w pierwszym linku....


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 17-12-2014 09:51

(16-12-2014 19:44)LeftwardBus88 napisał(a):  W zakładce gry są 2 czaty ten firechat i chatango
Dzięki,poprawimySmile

(17-12-2014 08:10)emillo1212 napisał(a):  A miały być jakieś nowe zadania i?

Edit: Znowu jest błąd w adf.ly w pierwszym linku....

A było pisane kiedy te zadania się pojawią? Do końca tygodnia powinny być o ile sprawy techniczne na to pozwolą.
A co do błędnego adf.ly odezwij się na maila oraz podaj nick.

Za poniedziałkowe zadania rekompensaty nie będzie ponieważ zadania były dodane i nie wiemy dlaczego część osób miała,a część nie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 17-12-2014 10:14

U mnie shorte niepoprawne. Nie wiem czy ja coś źle zaznaczyłem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 17-12-2014 12:42

Większość pisze, że nie miała zadań, ale po co dawać rekompensaty, żeby wszyscy mieli równe szanse w zbieraniu punktów... Po co...
Szkoda, że takie cyrki z tymi zadaniami są(NADAL).

-------
Pewnie źle coś dodaliście skoro nie wszyscy mieli, a teraz tylko zbędne tłumaczenie...
Ja nie widze innego powodu.

Wina nie leży po stronie użytkowników, więc czemu taka decyzja i wszyscy mają być "poszkodowani"?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 17-12-2014 13:11

Jakie zbędne tłumaczenie? Jeżeli coś źle jest dodane to bierzemy za to pełną odpowiedzialność dlatego na drugi dzień pojawia się rekompensata. W tym przypadku zadania były poprawnie dodane i przynajmniej połowa aktywnych użytkowników wykonała zadanie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 17-12-2014 17:03

No skoro większość na forum pisze, że nic nie miało albo miała np. jedno to skąd te informacje, że przynajmniej połowa je wykonała?

W takim razie mam rozumieć, że w tym przypadku to jest nasza wina jeżeli chodzi o to, że nie mieliśmy żadnych zadań tego dnia? Bo tak to właśnie zrozumiałem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 17-12-2014 18:17

(17-12-2014 17:03)haha40027 napisał(a):  No skoro większość na forum pisze, że nic nie miało albo miała np. jedno to skąd te informacje, że przynajmniej połowa je wykonała?

W takim razie mam rozumieć, że w tym przypadku to jest nasza wina jeżeli chodzi o to, że nie mieliśmy żadnych zadań tego dnia? Bo tak to właśnie zrozumiałem.

Informacje mają stąd, że widzą ile klików było w link adfly, shorte czy bcvc