Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ZarazWracam - 04-12-2014 20:28

200 aukcji to były czasy ;-) teraz dają po jednej i to jak pisałem do 10 zł :-D więc o II filarze i 200 aukcjach można pomarzyć :-D


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 04-12-2014 21:27

@Zordi
Ranking GP to zły pomysł. Dobrze, że jest to po części tajemnicą - sprawia, że są większe "emocje" na resie, bo nie wiesz kto i czy daną nagrodę będzie brał Big Grin

A odnośnie aukcji. Może Was zaskoczą(w końcu pojutrze Mikołaj Big Grin ) i akurat coś z wyższej półki się pojawi, kto wie ;>
Grunt, że są informacje co jakiś czas i "coś" się dzieje.
Jak to mówią - lepszy rydz niż nic Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 04-12-2014 22:11

(03-12-2014 10:12)TheKkok2 napisał(a):  Przydałoby sie dodać gdzieś w rogu przycisk Play i jak by sie go klikło to jakaś świąteczna muzyczka by leciała ;p

No i jak krzysio na czacie pisał czapke mikołaja w logo firegifts nad literka F dać Tongue

Wprowadzenie świątecznej muzyki jest trochę zbędne dlatego nie pojawi się to natomiast czapka mikołaja już jest Smile

(03-12-2014 17:32)ZarazWracam napisał(a):  a co z lepszymi aukcjami?? Czy tylko to będą takie "drobne" aukcje czyli jedna co 4-5 dni do 10zł ?Lol

Aukcje będą z różnego przedziału cenowego jednak z tych tańszych z powodu restocku. Każdy widzi jakie nagrody są dodane.
I tutaj zwracam się do Ciebie z informacją,że jeżeli jeszcze raz podasz prawidłową odpowiedź do błędnego zadania odejmiemy Ci punkty x3. Może w końcu to kogoś nauczy...

(03-12-2014 20:03)xavi512 napisał(a):  Czy będzie coś takiego jak liczba sztuk danego przedmiotu na restocku?

Zastanawiamy się nad tym. Jak ustalimy to dam informację.

(04-12-2014 15:16)Zordi napisał(a):  dziennie z fg można zdobyć maksymalnie 1000gp więc by mieć taki teleskop to 100dni, więc bez kitu ale za duże te ceny. ( Chyba, że będą jakieś dodatkowe zadania bo w regulaminie piszę dla FG 2 dodatkowe zadanka Wink

Tak jak wspominałem ceny mogą ulec zmianie i tak też się stanie.


Aktualnie trwają testy nowego systemu zbierania GP. Niebawem pokażemy screeny natomiast do końca miesiąca powinno wszystko wystartować (lub dopiero po nowym roku). Wszystko zależy od przebiegu testów.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 04-12-2014 22:24

A co z moją nagrodą z sierpniowego restocka? Nadal jej nie dostałem a została niby wysłana dość dawno.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - rr1999 - 05-12-2014 15:27

Kiedy zostana wyslane nagrody z konkursu? xd


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 06-12-2014 06:47

Dzieki za mikolajkowe zadania :>


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 06-12-2014 10:09

Może jeszcze mikołajkowe aukcje się pojawią, kto to wie HuhHuh


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Orneusz - 06-12-2014 16:53

Miki prosze o kontakt z tym doładowaniem do Heyah


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 07-12-2014 15:54

Nie działa rejestracja na forum... Po wypełnieniu formularza ładuje się biała strona, a po odświeżeniu powraca do indeksu działów i konta jak nie było tak nadal nie ma. Też macie ten problem?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 07-12-2014 19:11

Sorry, że Wam przerwę tę fascynującą konwersację lecz chciałbym się dowiedzieć czy jak zostanie nagroda do mnie wysłana to dostanę jakieś powiadomienie?