Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Kryspin - 24-09-2014 20:01

Konto FP konczy mi się za tydzień mam pisać czy sami w przyszłym tygodniu dla wszystkich przedluzycie dla tych co mają FP?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 24-09-2014 20:31

Napisałem maila, liczę na odpowiedź.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-09-2014 20:54

(24-09-2014 18:14)Situation napisał(a):  za konto w banku należy się 20 000 GP więc napisałem o tym aby dodał mi Zuhsm te 20 000 GP do konta bo pisał że wisi mi za konto w banku.
odpisałem Ci tak
Tylko że ja to konto już dawno założyłem i mowiles że wiesz o tym mój
nick Situation. I chodzi mi o to czy możesz te GP dodać mi do konta
żebym na licytacje coś mial.
BO CIĄGLE BYŁA MOWA O AUKCJACH (których nie będzie) teraz to mało ważne. widać że chyba nie wiesz wszystkiego dla tago tak odpowiadasz a KONTO W BANKU ZAŁOŻYŁEM PÓŁ ROKU TEMU I FIGĘ Z TEGO MAM Big Grin
TAK DLA PRZYPOMNIENIA http://screenshooter.net/100170988/ogajrtw
Mamy twojego meila i po uporządkowaniu priorytetowych spraw skontaktujemy się z Tobą.

Co do kont premium to będą musiały być spełnione pewne kryteria,aby zostało przedłużone i na jak długo.O tym będziemy informowali mailowo.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 25-09-2014 18:53

@firegifts

Czemu nigdzie nic nie ma o tych kryteriach? Na mailu też cicho...

Nie lepiej podać jakie były kryteria, bo tak to będziemy chyba w nieskończoność czekali na odpowiedź i te przedłużenie...

To co w końcu z tymi premium?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 25-09-2014 19:20

Do każdej osoby będziemy podchodzili indywidualnie dlatego nie ma informacji jakie kryteria będzie trzeba spełnić. Wiadomo,że jak komuś premium skończyło się miesiąc temu to nie zostanie przedłużone. Wspominałem wcześniej,że każdy dostanie odpowiedź czy premium zostanie przedłużone czy nie. Póki co nie ma sensu dodawać ponieważ jak każdy wie zadań nie ma.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 25-09-2014 19:25

Na razie nie, ale w poniedziałek mają być(?), więc tak dużo czasu przecież nie zostało.

No nie chodzi mi o premium, które się skończyło miesiąc temu, sam podałem swoją sytuację - czyli FP mi się kończy dzisiaj jakoś po 22, dlatego wolałem zapytać...

No to w takim razie czekam na odpowiedź drogą mailową, jest jakoś przewidziane w jakim czasie odpiszecie na maila czy po prostu "czekać"(za czasów zuhsma nawet miesiące się czekało Rolleyes ... )


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 25-09-2014 19:35

W przypadku innych wiadomości odpowiedź jest błyskawiczna natomiast na odpowiedź dotyczącą premium trzeba czekać ponieważ będziemy odpisywać dopiero jak zajmiemy się przedłużaniem. Postaramy się w poniedziałek wystartować z tym co jest w pierwszym poście jednak póki co mam ograniczone pole manewru i te terminy mogą się różnić o 2-3 dni także prosiłbym o wyrozumiałość.W niedzielę będziemy mogli coś więcej powiedzieć na ten temat.
Jedno jest pewne. Wracamy z dużą energią i pozytywnym nastawieniem Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 25-09-2014 19:55

Jak moja nagroda z sierpnia przyjdzie to może zacznę robić zadania. Tak więc czy nagrody dojdą do nas a jeśli tak to za ile? Nie chodzi mi tu dokładnie kiedy tylko tak za tydzien miesiac czy jak?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 25-09-2014 19:57

W ciągu 2 tygodni zostaną wysłane.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 25-09-2014 20:06

Widzę że w końcu coś się zaczyna dziać. Mam nadzieję że nie skończy się to na gadaniu i serwis powróci do życia. Smile