Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-10-2014 15:56

jakby były same obietnice to ludzie by nie dodawali zdjęć do galerii Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 27-10-2014 17:30

A nagroda jak nie dotarła tak nie nie dojdzie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 27-10-2014 19:26

(27-10-2014 17:30)SmigolMarek napisał(a):  A nagroda jak nie dotarła tak nie nie dojdzie.

Zaczekaj do środy mi doszła dzisiaj jutro powinna Ci dojść.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 27-10-2014 21:38

A ja chciałbym się dowiedzieć co to za programista i ile "pracuje"?

Nie to, żeby mi coś nie pasowało, ale sprawę z czatem i nowymi formami pozyskiwania GP słyszymy już od bodajże 2tygodni(lub więcej?).

Jeżeli jest programistą to taki czat nie powinien być dla niego problemem(nie oszukujmy się), ale trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co dla każdego znaczy programista...

Szczerze to aż tak bardzo mnie to nie "nurtuje" aczkolwiek pewnie wielu z nas, użytkowników, z utęsknieniem czeka m.in. na firechat, a nie na jakieś chatangoo Big Grin


To nie jest żadna krytyka ani atak w Waszą stronę, po prostu chciałbym się dowiedzieć nieco więcej aniżeli już wiem Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 28-10-2014 08:58

Zadanie z bc.vc nie działa.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 28-10-2014 11:53

Mi tam działało po północy.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 28-10-2014 15:03

(27-10-2014 21:38)haha40027 napisał(a):  A ja chciałbym się dowiedzieć co to za programista i ile "pracuje"?

Nie to, żeby mi coś nie pasowało, ale sprawę z czatem i nowymi formami pozyskiwania GP słyszymy już od bodajże 2tygodni(lub więcej?).

Jeżeli jest programistą to taki czat nie powinien być dla niego problemem(nie oszukujmy się), ale trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co dla każdego znaczy programista...

Szczerze to aż tak bardzo mnie to nie "nurtuje" aczkolwiek pewnie wielu z nas, użytkowników, z utęsknieniem czeka m.in. na firechat, a nie na jakieś chatangoo Big Grin


To nie jest żadna krytyka ani atak w Waszą stronę, po prostu chciałbym się dowiedzieć nieco więcej aniżeli już wiem Tongue

O czacie informowaliśmy tydzień temu. Zaczął od trudniejszego zadania czyli nowe formy pozyskiwania GP. Cały czas pracuje nad tym oraz sprawdza działanie owego skryptu,aby nie było później niespodzianek Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Ewcia6000 - 28-10-2014 19:27

dzisiaj dotarły do mnie kulki magnetyczne dzięki firegifts Smile jutro zrobię zdjęcie Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - gbk - 28-10-2014 20:43

Analne? Big Grin

Pytam, bo sam bym wygrał Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 29-10-2014 14:25

@FireGifts
Planujecie w tym roku jeszcze restock?
Będzie kasowanie punktów?