Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - lubiekeppa - 26-10-2014 10:15

Ja na swojego pendrive tez czekam , więc zobaczymy na ile wiarygodni jesteście .


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 26-10-2014 10:58

(26-10-2014 09:18)FireGifts.pl napisał(a):  Tu nie chodzi o to czy nagroda jest warta 2 zł czy 100 zł. Chodzi o naszą wiarygodność,że cały czas wysyłamy. Poza tym to jest trochę śmieszne,że na czacie FireGifts oraz na mailu jesteś bardzo miły a tutaj hejtujesz Smile Zaproponowałem Ci inną nagrodę chciałeś doładowanie 50 zł,a później doładowanie 50 zł+ żelki. Nie sądzisz,że to jest trochę więcej niż koszt dysku?

napisałem wyraźnie nic nie dorzucaj do żelków za resztę daj doładowanie !!! ok niech będzie to doładwonie walić wasze żelki ;p zresztą żelki za 50 zł zamawiacie Big Grin
edit: nie wiem czy to po złości czy jaki kuj zamówili mi dysk Tongue ps nie zapomnijcie o koncie w banku Tongue bo po aukcjach spieprzam od Was Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ZarazWracam - 26-10-2014 12:56

To firma żelki biorą churtowo Wink bawicie się w ten scam?? Wspólnik 22 lat nawet nie skończył nie Ciastek??Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 26-10-2014 13:14

dlaczego mięlibyśmy brać żelki hurtowo? Przecież nie zajmujemy się sprzedażą słodkości tylko prowadzeniem FireGifts.pl i kupujemy tyle ile nam potrzeba. Tak niektórzy się bawią i na pewno będą zadowoleni. Na dniach dodamy słownik języka Polskiego więc proponuję założyć konto i licytować bo z pewnością Ci się przyda Smile

(26-10-2014 10:15)lubiekeppa napisał(a):  Ja na swojego pendrive tez czekam , więc zobaczymy na ile wiarygodni jesteście .
pendrive jest już zapakowany i jutro zostanie wysłany Wink jak będziesz chciał numer do śledzenia paczki to napsiz na emaila.

(26-10-2014 10:58)Situation napisał(a):  
(26-10-2014 09:18)FireGifts.pl napisał(a):  Tu nie chodzi o to czy nagroda jest warta 2 zł czy 100 zł. Chodzi o naszą wiarygodność,że cały czas wysyłamy. Poza tym to jest trochę śmieszne,że na czacie FireGifts oraz na mailu jesteś bardzo miły a tutaj hejtujesz Smile Zaproponowałem Ci inną nagrodę chciałeś doładowanie 50 zł,a później doładowanie 50 zł+ żelki. Nie sądzisz,że to jest trochę więcej niż koszt dysku?

napisałem wyraźnie nic nie dorzucaj do żelków za resztę daj doładowanie !!! ok niech będzie to doładwonie walić wasze żelki ;p zresztą żelki za 50 zł zamawiacie Big Grin
edit: nie wiem czy to po złości czy jaki kuj zamówili mi dysk Tongue ps nie zapomnijcie o koncie w banku Tongue bo po aukcjach spieprzam od Was Tongue

Z twojej poprzedniej wypowiedzi można było wywnioskować,że masz za złe nam to, że proponujemy doładowanie zamiast nagrody tak więc postanowiliśmy zamówić Ci ten dysk.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 26-10-2014 13:18

(26-10-2014 13:14)FireGifts.pl napisał(a):  dlaczego mięlibyśmy brać żelki hurtowo? Przecież nie zajmujemy się sprzedażą słodkości tylko prowadzeniem FireGifts.pl i kupujemy tyle ile nam potrzeba. Tak niektórzy się bawią i na pewno będą zadowoleni. Na dniach dodamy słownik języka Polskiego więc proponuję założyć konto i licytować bo z pewnością Ci się przyda Smile

słownik pewnie Ci się przyda Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - WydziałŚledczy - 26-10-2014 13:18

Situation idz po rozum do glowy Tongue zobaczysz wszystko jak świnia niebo Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 26-10-2014 13:20

(26-10-2014 13:18)WydziałŚledczy napisał(a):  Situation idz po rozum do glowy Tongue zobaczysz wszystko jak świnia niebo Big Grin

rodzice kiedyś mieli świnie i widziała niebo Tongue jak ją zabijali Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 26-10-2014 13:25

Proszę się wstrzymać z komentarzami dotyczących nagród. Większość sądzi,że nikt nic nie dostanie. Okaże się na drugi tydzień tylko jestem ciekawy co wtedy hejterzy wymyślą Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 26-10-2014 13:27

mhm dysk ok a za konto w mbanku? bo po aukcjach chcę usunąć konto i co?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 26-10-2014 13:33

Forum nie jest od rozwiązywania takich spraw. Proszę pisać na maila.