Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 20-10-2014 13:58

Mogę wiedzieć kiedy w końcu wyślecie nam nagrody? Ile można czekać na nagrodę z lipca i sierpnia?Miały iść od najdawniejszych nagród a ktoś z sierpnia dostał pierwszy i wygląda na to, że tylko on, bo nikt się nie chwali. Ciężko tak to wysłać?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 20-10-2014 17:25

To już wszystkie aukcje? Nie będzie żadnych nowych?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 20-10-2014 20:34

(20-10-2014 13:58)LeftwardBus88 napisał(a):  Mogę wiedzieć kiedy w końcu wyślecie nam nagrody? Ile można czekać na nagrodę z lipca i sierpnia?Miały iść od najdawniejszych nagród a ktoś z sierpnia dostał pierwszy i wygląda na to, że tylko on, bo nikt się nie chwali. Ciężko tak to wysłać?



(18-10-2014 22:28)FireGifts.pl napisał(a):  2-3 aukcje skończyły się tydzień lub 1.5 tygodnia temu więc dostali te nagrody. Następnym razem zapytaj jeżeli nie jesteś czegoś pewien...



Co się czepiasz przecież 2 tyg to jest dużo więcej niż 2-3 miechy ... Następnym razem zapytaj tak jak '"FG" napisało bo coś wysyłają te nagrody a w galerii bardzo mało tych fotek dochodzi, coraz mniej . A kiedyś tymi fotkami był spam... Nie dziwne ?Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 20-10-2014 23:07

(19-10-2014 21:55)FireGifts.pl napisał(a):  Takie działanie jest niedozwolone ponieważ wtedy tracimy. Lepiej wyczyścić cookies i wtedy próbować robić zadania.
Ok, ale my też na tym byśmy tracili, więc może to być strata zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 21-10-2014 11:45

Szybciej mi przychodza przesylki z Chin niz nagroda od FireGifts...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 21-10-2014 14:13

(20-10-2014 20:34)Zordi napisał(a):  
(20-10-2014 13:58)LeftwardBus88 napisał(a):  Mogę wiedzieć kiedy w końcu wyślecie nam nagrody? Ile można czekać na nagrodę z lipca i sierpnia?Miały iść od najdawniejszych nagród a ktoś z sierpnia dostał pierwszy i wygląda na to, że tylko on, bo nikt się nie chwali. Ciężko tak to wysłać?



(18-10-2014 22:28)FireGifts.pl napisał(a):  2-3 aukcje skończyły się tydzień lub 1.5 tygodnia temu więc dostali te nagrody. Następnym razem zapytaj jeżeli nie jesteś czegoś pewien...



Co się czepiasz przecież 2 tyg to jest dużo więcej niż 2-3 miechy ... Następnym razem zapytaj tak jak '"FG" napisało bo coś wysyłają te nagrody a w galerii bardzo mało tych fotek dochodzi, coraz mniej . A kiedyś tymi fotkami był spam... Nie dziwne ?Big Grin

Pytałem się jakoś też nikt nie dostał a przynajmniej ci co mi mówili


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 21-10-2014 14:26

zaledwie minął miesiąc od ruszenia FireGifts i już lecą hejty. Dajcie nam trochę czasu na uporządkowanie wszystkich spraw. Zamówienie tylu nagród i ich wysyłka nie trwa 5 minut. Większość została wysłana zostało nam jeszcze do wysyłki ponad 30 i powinny do piątku pójść wszystkie. Tak LeftwardBus88 - twoja teżSmile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 21-10-2014 16:28

(21-10-2014 14:26)FireGifts.pl napisał(a):  zaledwie minął miesiąc od ruszenia FireGifts i już lecą hejty. Dajcie nam trochę czasu na uporządkowanie wszystkich spraw. Zamówienie tylu nagród i ich wysyłka nie trwa 5 minut. Większość została wysłana zostało nam jeszcze do wysyłki ponad 30 i powinny do piątku pójść wszystkie. Tak LeftwardBus88 - twoja teżSmile

Wiesz dostaliśmy informacje, że leżą już w kartonie i czekają na wysyłke nikt tu nie mówił o zamówieniu ich.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 21-10-2014 17:08

połowa była jednak drugą trzeba było dokupić Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 22-10-2014 14:50

(21-10-2014 17:08)FireGifts.pl napisał(a):  połowa była jednak drugą trzeba było dokupić Smile

Jeśli wysłaliście moją nagrodę w Czwartek ubiegłego tygodnia to jak nie dojdzie do tego piątku to mam pisać e-mail Big Grin?