Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-09-2014 15:00

(24-09-2014 12:14)WydziałŚledczy napisał(a):  jak zwykle dużo gadają mało robią najpierw aukcje bo tyle czasu robiło się zadania i mieliśmy wydać zebrane GP ( za wrzesniowy restock ktorego nie bylo) teraz aukcji nie będzie.... restock mnie nie interesuje. co wymyślicie w poniedziałek? ze serwis sprzedany?? ja juz nie zaufam w zadna deklaracje z waszej strony zreszta tak jak wiele osob...

Serwis będziemy nadal prowadzić. Nie zostanie sprzedany.


(24-09-2014 13:45)leggi25 napisał(a):  
(24-09-2014 11:43)FireGifts.pl napisał(a):  Aukcji póki co nie będzie. Konta premium zostanie przedłużone tym co mieli.

Miałem konto fp wykupione do ( 2014/09/23 ) i już niestety mi nie przedłużyło. Sad

Napisz do nas na maila.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 24-09-2014 15:08

Ja miałem FP do 09.09.2014r.
Też jest szansa na przedłużenie czy nie?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-09-2014 15:13

Napisz na maila w tej sprawie.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 24-09-2014 15:32

(24-09-2014 15:13)FireGifts.pl napisał(a):  Napisz na maila w tej sprawie.

Wysłane. Odpisujecie teraz na wszystkie maile?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-09-2014 16:38

Trochę bez sensu, że restock za miesiąc.

Powodów wiele, ale główny - nie każdy zbierał, bo nie wiedział "co dalej" z serwisem, a ceny oczywiście będą na pewno wyższe z tego powodu, że ulega to przesunięciu...

Ci którzy zbierali liczyli na ten restock i obecne "zapewnienia" chyba mało ich przekonują...

A co do innych to wiadome, że ktoś podjął współpracę - chyba nie myślicie, że to zuhsm nagle się zmienił o 180stopni Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-09-2014 16:45

(24-09-2014 15:32)xavi512 napisał(a):  Wysłane. Odpisujecie teraz na wszystkie maile?

Tak. Ci co napisali o przedłużenie premium dostaną odpowiedź dopiero po weryfikacji.

(24-09-2014 16:38)haha40027 napisał(a):  Trochę bez sensu, że restock za miesiąc.

Powodów wiele, ale główny - nie każdy zbierał, bo nie wiedział "co dalej" z serwisem, a ceny oczywiście będą na pewno wyższe z tego powodu, że ulega to przesunięciu...

Ci którzy zbierali liczyli na ten restock i obecne "zapewnienia" chyba mało ich przekonują...

A co do innych to wiadome, że ktoś podjął współpracę - chyba nie myślicie, że to zuhsm nagle się zmienił o 180stopni Big Grin
Restock za około miesiąc na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty ponieważ chcemy,aby to wyglądało inaczej niż dotychczas (zbieranie GP). Więcej informacji będziemy mogli udzielić za jakiś czas. Póki co naszym priorytetem jest wysyłka zaległych nagród.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-09-2014 17:05

No dobra, ale nawet jeśli zbieranie GP ma wyglądać inaczej to wiele osób już z całego miesiąca ma te kilkadziesiąt k GP...

Jeśli mają być nowe zasady to wydaje mi się, że lepiej byłoby je "wdrożyć" po restocku/kasacji, żeby wszyscy mogli wystartować pełną parą, a tak jedni mają trochę tych GP, a inni zaczną od 0( o ile w ogóle zaczną).

Ale to tylko moja opinia...

Też wysłałem maila ad premium.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 24-09-2014 17:31

kolejny miesiąc mamy zbierać GP? Serwis jest w scam więc jak tu ufać zbieraliśmy GP na restock we wrześniu i po prostu zostaliśmy OSZUKANI ani AUKCJE ani RESTOCK się nie odbędą we WRZEŚNIU.... niech też ktoś odpisuje na maile czytając ze zrozumieniem PYTAŁEM CO Z MOIMI GP ZA ZAŁOŻENIE KONTA W BANKU Zuhsm zna sprawę i miał mi coś zaproponować a wczoraj w odpowiedzi na maila dostałem info gdzie mam wejść i założyć konto w banku bekabekafacepalmfacepalmfacepalm


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 24-09-2014 17:54

(24-09-2014 17:05)haha40027 napisał(a):  No dobra, ale nawet jeśli zbieranie GP ma wyglądać inaczej to wiele osób już z całego miesiąca ma te kilkadziesiąt k GP...

Jeśli mają być nowe zasady to wydaje mi się, że lepiej byłoby je "wdrożyć" po restocku/kasacji, żeby wszyscy mogli wystartować pełną parą, a tak jedni mają trochę tych GP, a inni zaczną od 0( o ile w ogóle zaczną).

Ale to tylko moja opinia...

Też wysłałem maila ad premium.

na pewno rozważymy Twoją propozycję Smile

(24-09-2014 17:31)Situation napisał(a):  kolejny miesiąc mamy zbierać GP? Serwis jest w scam więc jak tu ufać zbieraliśmy GP na restock we wrześniu i po prostu zostaliśmy OSZUKANI ani AUKCJE ani RESTOCK się nie odbędą we WRZEŚNIU.... niech też ktoś odpisuje na maile czytając ze zrozumieniem PYTAŁEM CO Z MOIMI GP ZA ZAŁOŻENIE KONTA W BANKU Zuhsm zna sprawę i miał mi coś zaproponować a wczoraj w odpowiedzi na maila dostałem info gdzie mam wejść i założyć konto w banku bekabekafacepalmfacepalmfacepalm

Serwis trafił do scamu przez nagrody.Zdajemy sobie sprawę,że wielu użytkowników straciło do nas zaufanie jednak Ci co pozostaną nie będą żałować. Nawiązując do Twojego meila... Nie chcę być złośliwy,ale skoro piszesz już na forum:
"siema mam takie pytanie ponieważ widze że sprzedajesz serwis aleteż na zc przeczytałem o tym że w tym miesiącu chcesz zrobić aukcjęja juz dawno przestałem robic zadania a chciałbym coś jeszczezgarnąć więc może te konto w banku dałbys mi jakieś GP?" Następnym razem ułóż zdanie tak,aby można było je zrozumieć bo nikt nie będzie się domyślał o co chodzi...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 24-09-2014 18:14

za konto w banku należy się 20 000 GP więc napisałem o tym aby dodał mi Zuhsm te 20 000 GP do konta bo pisał że wisi mi za konto w banku.
odpisałem Ci tak
Tylko że ja to konto już dawno założyłem i mowiles że wiesz o tym mój
nick Situation. I chodzi mi o to czy możesz te GP dodać mi do konta
żebym na licytacje coś mial.
BO CIĄGLE BYŁA MOWA O AUKCJACH (których nie będzie) teraz to mało ważne. widać że chyba nie wiesz wszystkiego dla tago tak odpowiadasz a KONTO W BANKU ZAŁOŻYŁEM PÓŁ ROKU TEMU I FIGĘ Z TEGO MAM Big Grin
TAK DLA PRZYPOMNIENIA http://screenshooter.net/100170988/ogajrtw