Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Ewcia6000 - 16-10-2014 20:26

firegifts.pl dziękuję za pendrive 8GB Smile jutro zrobię zdjęcie Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 16-10-2014 21:18

Czy jest możliwość by cofnąć aukcje ?

Bo zalicytowałem sobie tego czego tak naprawdę wgl nie chce ;D



i mam nadzieję, że wysłaliście w końcu do mnie nagrodę dzisiaj i dojdzie już w następnym tygodniu



Czyli już nie będzie RESTOCOW tylko same aukcje ?

dziwne, że wczoraj tyle osób zalicytowało w ostatnich sekundach po takiej liczbie gp nawet za gówniany laser


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 16-10-2014 21:55

(16-10-2014 19:13)FireGifts.pl napisał(a):  tak słabo to nie jest Big Grin jeszcze dodamy nagrody Smile
Jest słabo. Jak dla mnie musicie się bardziej postarać, ale rozumiem, że w tej chwili nie macie środków za wiele by kupować lepsze nagrody, dlatego posiedzę jeszcze trochę tutaj i zobaczę czy się coś rozwinie. Bo na razie to się z tego tragedia zrobiła i nadal wychodzicie z ogromnego dołka. Wolałem napisać szczerze co myślę, niż ściemniać, że mi się podoba, bo od dawna tak nie jest. Jak będą nagrody w cenie np. PSP to już będzie doskonale w porównaniu z obecną sytuacją.

(16-10-2014 21:18)Zordi napisał(a):  Czy jest możliwość by cofnąć aukcje ?

Bo zalicytowałem sobie tego czego tak naprawdę wgl nie chce ;D



i mam nadzieję, że wysłaliście w końcu do mnie nagrodę dzisiaj i dojdzie już w następnym tygodniu



Czyli już nie będzie RESTOCOW tylko same aukcje ?

dziwne, że wczoraj tyle osób zalicytowało w ostatnich sekundach po takiej liczbie gp nawet za gówniany laser
Poczekaj aż ktoś Cię przelicytuje. Jak nie teraz to pod koniec aukcji na pewno ktoś przelicytuje.

Za ile poszedł laser?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 17-10-2014 08:00

No restocki jednak są lepsze bo na aukcjach nie mam w ogóle szans nic wygrać Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 17-10-2014 09:05

Restocki będą ale dopiero w niedalekiej przyszłości.
Dzisiaj zadania będą później ponieważ pracujemy nad nowym systemem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ZarazWracam - 17-10-2014 09:16

Aukcje są spoko,ale ten nowy konkurs do kitu ;/ ciężko zgadnąć wygrywają te same osoby i dostają za smsa 2,46zł 15000 GP gdy w drugim konkursie za 1,23zł tylko 200 GP i jak ma się szczęście i trafi 30 to 2000GP więc wiadomo że z takimi osobami które wygrywają w quiz na aukcjach zero szans. Za ten quiz powinno być max 3000 GP


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 17-10-2014 11:46

Pomyślimy o tym i na następnym quize zmniejszymy nagrodę do 4k5GP bo faktycznie to za dużo.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 17-10-2014 12:36

No bez przesady, by za quiz było tylko 500GP Xpokerface Czy to w konkursie sms czy w tej zgadywance każdy ma równe szanse... Poza tym ciężko jest odgadnąć hasło. Dlatego 15k GP za poprawną odpowiedź jest ok. Dodatkowo wspólnik mógłby zrobić oddzielny temat, gdzie poda linki do nagród z aukcji. Może też napisać inny wątek z propozycjami nowych rzeczy na restock w przyszłości. Aby nie było ciągle tych samych nagród.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - WydziałŚledczy - 17-10-2014 12:47

(17-10-2014 11:46)FireGifts.pl napisał(a):  Pomyślimy o tym i na następnym quize zmniejszymy nagrodę do 500GP bo faktycznie to za dużo.

bardzo dobry pomysł! Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 17-10-2014 13:37

500GP to przesada, zbyt mało. 15k to zbyt dużo było. Myślę, że z 4-5k byłoby ok.