Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 08-10-2014 20:22

(07-10-2014 22:02)FireGifts.pl napisał(a):  
(07-10-2014 21:37)Kryspin napisał(a):  jeżeli już macie zamówione nagrody to w czym problem aby je dodać? Big Grin zarabiacie między innymi na tych co kupują konta FP i Premium a w aukcjach dla nich aż 3 nagrody Sad
Te nagrody zostaną wysłane do użytkowników za restock i dopiero to co zostanie dodamy na aukcję.

Co do GP za unboxing to zasady trochę się zmieniły:
-5k GP za filmik na youtube (publiczny)
-1k GP za wrzucenie zdjęć na LCP oraz Zarabiam.com
Tylko po 500 GP za jedno forum? Przecież to przeginka... To po to reklamujemy by dostawać tak śmieszną ilość punktów?

(08-10-2014 14:46)FireGifts.pl napisał(a):  Wszystkich obietnic? czyli jakich? My niczego nie obiecujemy jeżeli chodzi o ścisłość. Co do zadań to będą dodawane o różnych porach nie tylko o północy,aby zachęcić Was do zaglądania na stronę częściej.
Na pewno mam całą dobę wolną by zaglądać na stronę... Jak ja jestem w domu przed 18 zazwyczaj, a w jeden dzień nawet przed 19. Jedynie co w piątek wcześnie kończę lekcje, ale to się gdzieś wyskoczy na jakieś piwko itp.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 08-10-2014 21:21

Odeszliśmy od pomysłu zadań o różnych porach.Będą normalnie jak do tej pory jedynie jeszcze jutro mogą pojawić się później. Co do punktów to wszyscy pamiętają dlaczego był reset GP - użytkownicy mięli zbyt dużo punktów i nie było zabawy. Poza tym 500 GP za 1 min pracy to nie tak mało.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - majeros - 09-10-2014 18:11

A ja nadal nie dostałem moich nagród które miały być wysłane w I turze Sad


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 09-10-2014 20:38

Poczekaj do piątku +3 dni na dojście nagrody powinno być szybciej. Ja również nie dostałem ale jeszcze chwile poczekam.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - majeros - 10-10-2014 13:08

dziś nie dostałem też.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - KungFuPanda - 10-10-2014 20:01

będą nowe aukcje czy nie? Ile można czekać. Niby firegifts.pl wrócił a nic sie tam nie dzieje. Zadań już mi się nie chce robić... Nagrody za sierpień jak nie było tak nie ma serwis nadal w scam. Kolejne obiecanki czyli powtórka z rozrywki


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 10-10-2014 20:28

Wszystkie nagrody zostały już wysłane?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 10-10-2014 21:05

Witajcie. Wasze nagrody są już spakowane jednak pójdą dopiero wtorek/środa.
Dzisiaj kończą się 2 aukcje - wygrani zostaną zweryfikowani i nagrody pójdą w poniedziałek Smile
(10-10-2014 20:01)KungFuPanda napisał(a):  będą nowe aukcje czy nie? Ile można czekać. Niby firegifts.pl wrócił a nic sie tam nie dzieje. Zadań już mi się nie chce robić... Nagrody za sierpień jak nie było tak nie ma serwis nadal w scam. Kolejne obiecanki czyli powtórka z rozrywki

ja wiem czy nic się nie dziejeSmile pewnie nie stać cię na 50% nagród, które będą dodane więc lepiej zbieraj GP.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - grsmagik - 11-10-2014 06:28

Firegifts, a kiedy możemy spodziewać się wszystkich aukcji, albo chociaż dodania nowych Smile ?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 11-10-2014 09:27

(10-10-2014 21:05)FireGifts.pl napisał(a):  Witajcie. Wasze nagrody są już spakowane jednak pójdą dopiero wtorek/środa.
Dzisiaj kończą się 2 aukcje - wygrani zostaną zweryfikowani i nagrody pójdą w poniedziałek Smile
(10-10-2014 20:01)KungFuPanda napisał(a):  będą nowe aukcje czy nie? Ile można czekać. Niby firegifts.pl wrócił a nic sie tam nie dzieje. Zadań już mi się nie chce robić... Nagrody za sierpień jak nie było tak nie ma serwis nadal w scam. Kolejne obiecanki czyli powtórka z rozrywki

ja wiem czy nic się nie dziejeSmile pewnie nie stać cię na 50% nagród, które będą dodane więc lepiej zbieraj GP.



Jakby na to nie patrzeć to zawsze kogoś na te nagrody będzie stać i zawsze ktoś coś wygra.
Kupiłem FG za wrzesień i nic nie wygrałem i kasa na fg w dupę , nawet rekompensat nie oddaliście za nic. A teraz gp zbiera się 2 razy szybciej.
Poddajcie może datę restocku bo już 11.10.2014 a ludzie fg tak jak ja np mają do końca tego miesiąca więc kolejno 2 miechy w pizdu ? 3 nie będzie bo coś najpierw potraficie obiecać i wyjebka.