Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - idefikx - 06-10-2014 13:21

Nagrodę dostałem więc FireGifts nie scam Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 06-10-2014 16:28

Dajcie więcej nagród na aukcje i jakieś bardziej przydatne rzeczy.

Mieliście dodać wszystkie do końca zeszłego tygodnia w sensie mamy to rozumieć, że to wszystkie już ?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 06-10-2014 17:52

Czekamy na przesyłkę z nagrodami. Jak przyjdzie to zostaną dodane kolejne aukcje.
Po raz kolejny apeluję o nie pisanie pw/maili z pytaniem "czy moja nagroda została już wysłana" ponieważ każda taka wiadomość będzie kasowana z automatu. Nagrody są cały czas wysyłane więc takie pytania są zbędne.
Punkty za zaległy unboxing będą dodawane parę razy w tygodniu.

#News2
Punkty za użytkowników nieaktywnych (nigdy się nie zalogowali lub mają tylko 50GP) będą usuwane. Obecny skrypt jest przerabiany i będzie dodawał punkty tylko za poleconych,którzy wykażą jakąś aktywność.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - grsmagik - 06-10-2014 18:02

Dostałem nagrodę z sierpnia ! Dzięki Firegifts.pl Smile !


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 06-10-2014 19:46

(06-10-2014 17:52)FireGifts.pl napisał(a):  Czekamy na przesyłkę z nagrodami. Jak przyjdzie to zostaną dodane kolejne aukcje.
Po raz kolejny apeluję o nie pisanie pw/maili z pytaniem "czy moja nagroda została już wysłana" ponieważ każda taka wiadomość będzie kasowana z automatu. Nagrody są cały czas wysyłane więc takie pytania są zbędne.
Punkty za zaległy unboxing będą dodawane parę razy w tygodniu.

#News2
Punkty za użytkowników nieaktywnych (nigdy się nie zalogowali lub mają tylko 50GP) będą usuwane. Obecny skrypt jest przerabiany i będzie dodawał punkty tylko za poleconych,którzy wykażą jakąś aktywność.

To w ogóle nie będzie warto polecać, bo zazwyczaj mniej jak połowa z poleconych jest później aktywna. A nie jest tak łatwo zdobyć poleconych. Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 06-10-2014 20:32

lepiej mieć 100 aktywnych użytkowników niż 1000, którzy nawet się nie zalogowali.
Dodałem zaległe GP za unboxing.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 06-10-2014 20:39

Jeżeli będziecie usuwać te pkt z poleconych to odejmujecie 250,375 czy 500 za osobe?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 06-10-2014 20:56

(06-10-2014 20:32)FireGifts.pl napisał(a):  lepiej mieć 100 aktywnych użytkowników niż 1000, którzy nawet się nie zalogowali.
Dodałem zaległe GP za unboxing.

HuhHuhHuh
Myślałem, że nie dodasz, ale jednak mnie zaskoczyłeś pozytywnie ;>

Co do poleconych to na jakiej zasadzie?
Czy to działa wstecz? Mam nadzieję, że nie, bo przecież była kasacja itp. Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - WydziałŚledczy - 07-10-2014 08:47

nadal czekam z kupnem konta FP mialłem nadzieję,że w miarę szybko pojawią się nowe ciekawsze aukcje ale się chyba nie doczekam Sad


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - KarolD - 07-10-2014 15:25

2 noże karrta kredytowa doszły Big Grin