Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 10-05-2015 14:20

@[FireGifts.pl] A co z moim kontem FP, ile można na nie czekać? Undecided Tyle maili wysłanych i ZERO odpowiedzi. Aukcji tak samo nie widać...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 10-05-2015 20:55

(10-05-2015 10:51)FireGifts.pl napisał(a):  
(09-05-2015 23:36)TheKkok2 napisał(a):  Są takie zadania, bo ani ja, ani z pewnością wy nie macie zamiaru tracić czasu na robienie/wykonywanie zadań w serwisie który informuje tylko o tym, że wyślą zaległe nagrody - natomiast o aukcjach nie wspomnieli ani słowa, więc wydaje mi się, że po prostu po wysłaniu nagród zamkną serwis.

Maximus ma racje. Z takim podejściem nic nie wyjdzie i najlepiej zamknąć serwis zanim sobie narobią kłopotów. Wystarczy spojrzeć na logo serwisu, które dalej ma czapke mikołaja (Mój avatar też ale co taaaam Big Grin).

Albo tak jak pisali wyżej - zamknąć serwis i stworzyć nowy - tylko normalnie sie nim zajmować, żeby strona znów nie umarła przez nastawienie Administracji - jak to jest teraz z FG

Proszę przestań rozpowszechniać nieprawdziwe informacje i wprowadzać ludzi w błąd. Jak już wspominaliśmy każdy swoje nagrody dostanie i aukcje też będą.

Ciesze się, że napisaliście o aukcjach, ale powinniście także powiedzieć kiedy one będą. Jeśli nie znacie daty to chociaż jakiś przedział czasowy - cokolwiek.
Chodzi mi o to, że gdy jakiś nowy użytkownik pyta sie kiedy będą nagrody, to nie można mu odpowiedzieć nic innego jak "Nie wiadomo". Wtedy automatycznie taki człowiek myśli sobie że serwis jest scamem, dlatego jest nam potrzebna ta informacja.

Nie jestem jakimś hejterem, bardzo lubie spędzać czas na FG i nie chciałbym żeby nagle zniknęło z internetu i zostało zapamiętane jako SCAM.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 11-05-2015 10:23

Jasne, kolejne puste obietnice... Aukcje będą, ale kiedy to pewnie nie nasza sprawa Big Grin

Żałosne jest to, że odpisuje(nie wiem sam już kto ma dostęp do tego konta) się tylko po to, żeby zmyć zarzuty i nie trafić do scamu(gdzie już chyba powinien serwis trafić, bo ileż można czekać na jakąś normalną i rzetelną informację? ).


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - krzysio16 - 11-05-2015 12:45

Niech dadzą jaką pełną informacje co i jak bo to już powoli robi się śmieszne Sad


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 14-05-2015 08:57

To jest niesprawiedliwe dla tych osób, którym teraz kończy się FirePremium i nie wiadomo czy opłaca się przedłużyć czy też nie.

Jakoś wątpię, że przez 18 dni od planowanych aukcji nie poradzilibyście sobie z jakimiś niby atakami na server w co wątpię, że jakiekolwiek były.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 14-05-2015 10:21

Na czacie przedwczoraj był zuhsm i mówił, że pakuje nagrody czy coś w tym stylu.

A te ataki były naprawde. Często serwis padał.

Myśle, że FG idzie w dobrą strone, ale poczekamy zobaczymy Dodgy Angel


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 14-05-2015 11:38

Mnie tylko zastanawia czemu jeszcze nie trafił do scamu ten temat, bo już chyba od jakiegoś czasu się kwalifikuje Undecided

Jeśli dobrze pamiętam aukcje miały być 26kwietnia i od tego czasu nie dostaliśmy żadnej informacji.
No może poza dwoma czy tam trzema zapewnieniami, że aukcje będą... Czy to za miesiąc czy to za rok albo i dwa lata, ale przecież "będą"...

Absurdem ciężko to już nazwać, brak też jakichkolwiek innych określeń, by to opisać. Chyba na wspomnianą sytuację i zachowanie ze strony 'góry' słów jeszcze nie wymyślono Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 19-05-2015 20:10

będzie w tym miesiącu planowany restock lub aukcje?

Powinniście przedłużyć każdemu konto FIREPREMIUM ci co mieli wykupiony na cały miesiąc maj jeśli NIE


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - surfer0700 - 20-05-2015 09:34

@[FireGifts.pl] jeżeli serwis do końca maja nie ruszy z wysyłką nagród, przenoszę go do scamu.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 20-05-2015 09:37

FireGifts przestańcie w końcu ignorować użytkowników i dajcie jakieś info na temat restocku czy aukcji i nie info w stylu "będą aukcje" tylko jakieś konkretne daty.