Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 08-05-2015 17:52

Rozumiem, że moje konto FP też trzeba było zamawiać? Lol Co do zrobienia serwisu od nowa jestem na NIE. Dla mnie to pomylony pomysł... Wyjdzie tak jak z tym kasowaniem punktów, każdy był na tak, no prawie każdy, a później wielki płacz, że to niewypał...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Nortix - 08-05-2015 18:52

(08-05-2015 17:52)Matheo249 napisał(a):  Wyjdzie tak jak z tym kasowaniem punktów, każdy był na tak, no prawie każdy, a później wielki płacz, że to niewypał...
Tu się nie zgodzę pomysł jak najbardziej był dobry lecz ktoś kto się miał do czegoś przyłożyć się nie przyłożył i wyszło jak wyszło... Gdyby nie reset nagrody prawdopodbnie teraz by były po mini. 750tyś - 1mln GP gdyż gracze już dawno przekroczyli próg 1mln GP co skutkowało zerowymi szansami dal świeżych.
Osobiście kiedy zobaczyłem narzekania ludzi na Reset wpadłem na pomysł żeby zrobić Grupy GP z danymi progami system podobny do PV
ale wiedziałem że nigdy nie wejdzie on w życie Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 08-05-2015 19:03

Pomysł z zerowaniem punktów był beznadziejny i zawsze będę na NIE. Przypuśćmy, że ktoś nowy się rejestruje, zbiera sobie GP, przychodzi restock. Uzbierał odpowiednią ilość punktów na daną nagrodę i liczy, że ją zdobędzie. A tu jednak miał pecha i nic nie zgarnął. I co wtedy? Następuje reset pkt. Pewnie świeżak by się zdenerwował, że tyle czasu zmarnował. I wszystko trzeba od nowa robić. Gorzej jak w następnym resie nic nie weźmie... A bez zerowania pkt ma szansę w kolejnym restocku, ponieważ ma już zapas punktów. I nadal to jest dobry pomysł? Zresztą już sporo się na ten temat wypowiadałem, bardzo dobrze, że obecnie nie ma resetu GP.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Nortix - 08-05-2015 19:41

Pomysł jak i rozmowy z Szymonem były na temat JEDNEGO resetu GP który miał wprowadzić równowagę między użytkownikami. Ale Szymek wpadł na genialny pomysł z resetem co restock... Co raczej każdemu nie przypadło do gustu nawet mi.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 08-05-2015 20:58

a aukcje jakoś będą bo kupiłem ostatnio FP i szkoda by było

Jak będą takie zadania jak są teraz tylko o przyznanie pkt to z pewnością serwis nie zarobi.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 09-05-2015 23:02

@up
To już wina moderatorów. Tongue Chociaż według mnie tak, czy siak już raczej niczego nie będzie, a przynajmniej nie z takim podejściem.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 09-05-2015 23:36

Są takie zadania, bo ani ja, ani z pewnością wy nie macie zamiaru tracić czasu na robienie/wykonywanie zadań w serwisie który informuje tylko o tym, że wyślą zaległe nagrody - natomiast o aukcjach nie wspomnieli ani słowa, więc wydaje mi się, że po prostu po wysłaniu nagród zamkną serwis.

Maximus ma racje. Z takim podejściem nic nie wyjdzie i najlepiej zamknąć serwis zanim sobie narobią kłopotów. Wystarczy spojrzeć na logo serwisu, które dalej ma czapke mikołaja (Mój avatar też ale co taaaam Big Grin).

Albo tak jak pisali wyżej - zamknąć serwis i stworzyć nowy - tylko normalnie sie nim zajmować, żeby strona znów nie umarła przez nastawienie Administracji - jak to jest teraz z FG


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Kryspin - 10-05-2015 04:52

Dajcie zadania dla Zordona bo chłopak nie przeżyje Big Grin przypomnę że jest temat o tym że zamówili nagrody 28.04 czyli tylko aby administracja ZC odjebala się i nie wrzuciła znowu ich do scamu bo nie wierze aby do tej pory ich nie dostali i nie wysłali. Brak słów.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 10-05-2015 10:51

(09-05-2015 23:36)TheKkok2 napisał(a):  Są takie zadania, bo ani ja, ani z pewnością wy nie macie zamiaru tracić czasu na robienie/wykonywanie zadań w serwisie który informuje tylko o tym, że wyślą zaległe nagrody - natomiast o aukcjach nie wspomnieli ani słowa, więc wydaje mi się, że po prostu po wysłaniu nagród zamkną serwis.

Maximus ma racje. Z takim podejściem nic nie wyjdzie i najlepiej zamknąć serwis zanim sobie narobią kłopotów. Wystarczy spojrzeć na logo serwisu, które dalej ma czapke mikołaja (Mój avatar też ale co taaaam Big Grin).

Albo tak jak pisali wyżej - zamknąć serwis i stworzyć nowy - tylko normalnie sie nim zajmować, żeby strona znów nie umarła przez nastawienie Administracji - jak to jest teraz z FG

Proszę przestań rozpowszechniać nieprawdziwe informacje i wprowadzać ludzi w błąd. Jak już wspominaliśmy każdy swoje nagrody dostanie i aukcje też będą.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 10-05-2015 12:23

No dobrze, ale KIEDY MAMY SIĘ SPODZIEWAĆ TYCH AUKCJI???