Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zarabianie PTZ (/Temat-Zarabianie-PTZ-9845)



Zarabianie PTZ - Jose - 06-07-2010 09:01

Obliczyłem, że zbieranie na PSP czy na Xbox albo PS3 nie jest takie trudne.
Tyle, że zejdzie wam to cały rok.
Jeśli chcecie zbierać na PSP wystarczy ok. 66 ptz dziennie prawda, że to łatwe? Więc na Xbox czy na PS3 wystarczy niewiele wiecej.:idea:


RE: Zarabianie PTZ - Dominator - 06-07-2010 09:08

Nie ma PSP ani PS3, teraz to każdego jest stać nawet na iMac'a więc po co ten off-top ?
A jeśli nawet to all się pchają na retro restocku na elektronike, jeśli na shopowym nie było to na generalnym nie będzie Big Grin
Chyba że Liberty Media zrobią furię i kupią więcej elektroniki (dla mnie PSP najbardziej).
Po co 66 PTZ dziennie jak są Triple PTZ ? Ja zbieram po 750 dziennie i mnie stać już 2 razy na PayPal 1000$ = 4500 PTZ
Do kosza z tym. Bo to jest nikomu nie potrzebne.


RE: Zarabianie PTZ - Jose - 06-07-2010 09:11

ale mi chodzi o sklep


RE: Zarabianie PTZ - MotorniczyTramwaju - 06-07-2010 09:23

Sklep, sklep... Jest on w fazie beta, poza tym na Lockerz ma być 15 sposobów na PTZ. Teraz gdy mamy PTZ x3 na filmiki i tyle filmów to nie jest trudno uzbierać PTZ na PSP czy Wii ze sklepu (oczywiście będąc Z-listerem). PSP jest teraz w sklepie niedostępne, ludzie wolą brać je za 18000PTZ niż czekać na restock Tongue A jeśli nie podniosą cen w sklepie to spokojnie będziemy mieli punkty na rzeczy z SHOPa.


RE: Zarabianie PTZ - ZygUuuU - 06-07-2010 12:50

Możecie mi wyjasnić co to są Triple PTZ ?? Bo nie wiem . x/


RE: Zarabianie PTZ - Tech - 06-07-2010 12:56

Są to po prostu potrójne PTZ. Tzn jeśli normalnie dostawałbyś 2 PTZ za obejrzenie filmu to teraz dzięki PTZx3 dostajesz 6 (z-listerzy 12) PTZ.


RE: Zarabianie PTZ - ZygUuuU - 06-07-2010 13:08

Aha dzięki za info xp


RE: Zarabianie PTZ - sebastian43210 - 07-07-2010 09:16

rok zbierania na ps3??nie jestem aż tak cierpliwy