Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO (/Temat-S-Sposob-na-nieograniczone-Like-pod-komentarzem-FB-ZA-DARMO-98408)



[S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - v3XeR - 23-09-2014 16:39

1.Nazwa przedmiotu : Darmowe Like pod komentarzami/postami/zdjęciami na FB
2.Opis przedmiotu : Sprzedam sposób jak zdobywać nieograniczoną ilość lików pod komentarzami/zdjęciami/postami. Sposób przyda się w promowaniu linków Shorte.st czy SUB SMS ponieważ komentarze z największą ilością lików są (?) na samym początku.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW,e-mail
5.Cena : Pierwsza sztuka za 15zł, reszta 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal,Konto bankowe


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - GiorgioDobko - 24-09-2014 00:43

Może jakiś tutor się wypowie?


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - AnnaKa - 24-09-2014 01:04

Również ciekawi mnie sposób, jest szansa na jakąś rezcenzję czy raczej nie ? Oczywiście nie zmuszam.

edit.
Nie jest to przypadkiem sposób z fp?


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - mikiniki - 24-09-2014 05:24

Ja chętnie wezmę w ciemno, jeśli autor chce, niech pisze do mnie.
Sposób mi się może przydać Smile Jerk2


[S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - Scoobyx - 24-09-2014 07:36

Ile potrzebujemy czasu, aby wbić np. 1000 like?


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - Eldarix - 24-09-2014 14:29

http://www.cpaelites.com/thread-32630.html

Sposób za darmo na cpaelites Ty będziesz 20zł ściągać od ludzi z forum. Zaraz dodam w poradnikach go jak będzie mi się chciało, chciałem też to tutaj wstawić.

@EDIT: Poradnik już dodałem w dziale z poradnikami.


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - bossos - 24-09-2014 15:33

Dobry człowiek po polsku napisał: http://zarabiam.com/Temat-200-300-darmowych-like-ow-pod-Twoim-postem-zdjeciem-komentarzem-98461


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - v3XeR - 24-09-2014 20:57

Omg...
W moim sposobie 1000like zajmowało 10min pracy skryptu (automacik). I konta były Polskie Wink
Co za tym idzie? Te like z Twojego sposobu są nic u nas w kraju nie warte bo w np. Konkursach nas za takie konta dyskfalifikują Wink Jedynie komentarz dzięki temu jest wyżej i ładniej wygląda

Mimo wszystko sprzedaż wstrzymana Smile

/lock


RE: [S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - TechByte - 24-09-2014 21:35

(24-09-2014 20:57)v3XeR napisał(a):  Omg...
W moim sposobie 1000like zajmowało 10min pracy skryptu (automacik). I konta były Polskie Wink
Co za tym idzie? Te like z Twojego sposobu są nic u nas w kraju nie warte bo w np. Konkursach nas za takie konta dyskfalifikują Wink Jedynie komentarz dzięki temu jest wyżej i ładniej wygląda

Mimo wszystko sprzedaż wstrzymana Smile

/lock

Czyli twierdzsiz, że twój sposób nic nie ma wspolnego z tamtym podanym?


[S] Sposób na nieograniczone Like pod komentarzem FB ZA DARMO - daniel42na - 25-09-2014 01:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.