Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis sub SMS (/Temat-Serwis-sub-SMS-98385)

Strony: 1 2


Serwis sub SMS - Mauorycy - 23-09-2014 01:27

Cześć. Śledzę od pewnego czasu tematy tego forum, związane z serwisami, działającymi w branży "sub" sms. Wszędzie możemy znaleźć zwolenników, jak i osoby, które wypowiadają się w bardzo negatywny sposób.
Wpadłem na pomysł, aby przeprowadzić ankietę, oraz założyć temat, w którym to, każdy użytkownik, będzie mógł wypowiedzieć się na temat danego serwisu oraz opowiedzieć o jego wadach i zaletach.
Który serwis według Was jest najlepszy? Niekoniecznie pod kątem oferowanych programów, ale także niezawodności, wypłat itd.

Ja po dwu miesięcznych testach, mogę powiedzieć, iż najlepiej w mojej "niszy" wypada Freebiz. Korzystam jedynie z programów Movie oraz Livestream.
Z początku, bardzo dobrze spisywała się Eforsa, jednak w chwilach, kiedy ruch był naprawdę spory (np. podczas ostatnich mistrzostw) wszyscy wiemy jak to wyglądało...

Serwisy Firesub, jak i Hotcash w moim przypadku nie spisywały się tak dobrze. Nie mogę ich jednoznacznie do siebie porównać, ponieważ na HC korzystałem z innego modelu płatności.
Moim zdaniem, Freebiz oferuje najgorzej wyglądające programy...nie posiada też opcji tworzenia własnych materiałów.(Hotcash oraz Eforsa, zdecydowanie górują).
Jednak o dziwo, zarobki w tym serwisie wyglądają u mnie najlepiej.

Wszystkie nowości, jakie na bieżąco powstają w serwisach (np. getway-e) są według mnie bardzo dobrymi pomysłami, które na 100% pozytywnie odbiją się na naszych zarobkach.



Zachęcam do wyrażania swoich opinii w tym temacie, nie ma sensu pisać, "...jak to świetny..." jest Firesub, w tematach Eforsy Smile


RE: Serwis sub SMS - Kajosek500 - 23-09-2014 17:02

Może zacznę?

Zalety:
Szybki zarobek
czasami pełny auto-pilot

Wady:
(W większości przypadków) Okłamywanie ludzi("Rejestracja jest KOMPLETNIE Darmowa!")
Szansa(Bardzomała ale zawsze) na pójście do kicia
"Minecraft za darmo"(Chyba nie muszę tłumaczyć)

Ogólnie jestem źle to takiego sposobu "zarabiania" nastawiony


RE: Serwis sub SMS - siwrus1231 - 23-09-2014 17:27

Jeżeli chodzi Ci o FireSuba to chyba niedoczytałeś do końca jeśli chodzi o tego minecratfa, zjedź na dół to sie dowiesz o co chodzi, jakie więzienie?


RE: Serwis sub SMS - Kajosek500 - 24-09-2014 16:07

(23-09-2014 17:27)siwrus1231 napisał(a):  Jeżeli chodzi Ci o FireSuba to chyba niedoczytałeś do końca jeśli chodzi o tego minecratfa, zjedź na dół to sie dowiesz o co chodzi, jakie więzienie?
Ta zjedź na dół?
Naprawde taki głupi jesteś że myslisz że nie czytałem "konkurs jedna osoba wygrywa , dostaniesz 3 sms za 6zł tygodniowo"

Chodzi mi o to że większość małych dzieci/gimbusów(Niepotrzebne skreślić)
nabiera się na "za darmo" nic nie czyta i potem pisze "ej czemu nie moge sms wyslac".

O więzięnie patrz tu: Klik . Tu chodzi o 2 mln. Ale jak ktoś nie wie jak wyłączać the subskrybcje to może na policje nawet za 20zł zgłosić.........no a wtedy lipa.


RE: Serwis sub SMS - kariolmax - 24-09-2014 18:03

(24-09-2014 16:07)Kajosek500 napisał(a):  
(23-09-2014 17:27)siwrus1231 napisał(a):  Jeżeli chodzi Ci o FireSuba to chyba niedoczytałeś do końca jeśli chodzi o tego minecratfa, zjedź na dół to sie dowiesz o co chodzi, jakie więzienie?
Ta zjedź na dół?
Naprawde taki głupi jesteś że myslisz że nie czytałem "konkurs jedna osoba wygrywa , dostaniesz 3 sms za 6zł tygodniowo"

Chodzi mi o to że większość małych dzieci/gimbusów(Niepotrzebne skreślić)
nabiera się na "za darmo" nic nie czyta i potem pisze "ej czemu nie moge sms wyslac".

O więzięnie patrz tu: Klik . Tu chodzi o 2 mln. Ale jak ktoś nie wie jak wyłączać the subskrybcje to może na policje nawet za 20zł zgłosić.........no a wtedy lipa.

Ehh, Ty i te Twoje przemyślenia beka

Nie znam już osoby, która poważnie zarabia na subach sms i pisze, że coś jest "za darmo" poza tym gimbusowi rodzic na 99% nie uwierzy, że on nie wiedział o kosztach i dzieciak dostanie tylko karę i na tym się skończy.

Poza tym jak znamy naszą policję nie zajęłaby się sprawą za 20zł beka


RE: Serwis sub SMS - ddww - 24-09-2014 21:31

Zagłosowałem na HotCash, ponieważ:

+ różne modele rozliczeń (mo, mt) i z tego co słyszałem szykują się nowe opcje, także użytkownik może sprawdzić na czym mu najlepiej będzie szło i wybrać to co uzna za lepsze,
+ bardzo szybkie wypłaty (nawet do 24h od zlecenia pieniądze mamy na koncie),
+ profesjonalna, miła, zgrana ekipa, która odpowiada na każde pytanie i służy pomocą w każdej sytuacji,
+ szybki support, świetny kontakt,
+ wypłaty na konto bankowe lub paypal,
+ szeroka gama eleganckich, przejrzystych programów partnerskich (każdy znajdzie coś dla siebie) i często dodawane nowe oraz aktualizacje starych programów. Dodatkowo w niektórych programach można ustawiać różne wartości wg. swoich własnych potrzeb,
+ nieograniczona ilość wypłat (można zlecać jedna za drugą), nieduże minimum (50 zł),
+ przejrzysty, ładny design panelu dla zarabiających użytkowników,
+ innowacyjny system - gateway,
+ system poleconych (5% zarobków poleconego),
+ serwis prowadzony przez porządną, wypłacalną firmę

Kiedyś byłem właściciel tego serwisu, niestety losy potoczyły się jak się potoczyły i serwis przejęła firma Karcz-provider i jak widać nie zmarnowała jego potencjału.

Dzisiaj na chwilę wrzuciłem sobie kilka linków gdzieś do internetu i miłe zaskoczenie Smile

[Obrazek: image.png]

Kilka dni temu użytkownik z HotCash zarobił blisko 13 tyś złotych w ciągu dnia co jest chyba najlepszych wynikiem z jakim się spotkałem w tego typu serwisach, także wystarczy trochę pracy i pomysłów Wink

Polecam


RE: Serwis sub SMS - Mauorycy - 25-09-2014 00:10

(24-09-2014 21:31)ddww napisał(a):  Zagłosowałem na HotCash, ponieważ:

+ różne modele rozliczeń (mo, mt) i z tego co słyszałem szykują się nowe opcje, także użytkownik może sprawdzić na czym mu najlepiej będzie szło i wybrać to co uzna za lepsze,
+ bardzo szybkie wypłaty (nawet do 24h od zlecenia pieniądze mamy na koncie),
+ profesjonalna, miła, zgrana ekipa, która odpowiada na każde pytanie i służy pomocą w każdej sytuacji,
+ szybki support, świetny kontakt,
+ wypłaty na konto bankowe lub paypal,
+ szeroka gama eleganckich, przejrzystych programów partnerskich (każdy znajdzie coś dla siebie) i często dodawane nowe oraz aktualizacje starych programów. Dodatkowo w niektórych programach można ustawiać różne wartości wg. swoich własnych potrzeb,
+ nieograniczona ilość wypłat (można zlecać jedna za drugą), nieduże minimum (50 zł),
+ przejrzysty, ładny design panelu dla zarabiających użytkowników,
+ innowacyjny system - gateway,
+ system poleconych (5% zarobków poleconego),
+ serwis prowadzony przez porządną, wypłacalną firmę

Kiedyś byłem właściciel tego serwisu, niestety losy potoczyły się jak się potoczyły i serwis przejęła firma Karcz-provider i jak widać nie zmarnowała jego potencjału.

Dzisiaj na chwilę wrzuciłem sobie kilka linków gdzieś do internetu i miłe zaskoczenie Smile

[Obrazek: image.png]

Kilka dni temu użytkownik z HotCash zarobił blisko 13 tyś złotych w ciągu dnia co jest chyba najlepszych wynikiem z jakim się spotkałem w tego typu serwisach, także wystarczy trochę pracy i pomysłów Wink

Polecam


Dokładnie takie posty, w tym temacie, chciałem zobaczyć Smile
Zgadzam się z każdym wymienionym powyżej "+".
Tak jak mówiłem, dziwię się, że Freebiz konwertuje u mnie najlepiej.


RE: Serwis sub SMS - Kajosek500 - 25-09-2014 16:01

(24-09-2014 18:03)kariolmax napisał(a):  
(24-09-2014 16:07)Kajosek500 napisał(a):  
(23-09-2014 17:27)siwrus1231 napisał(a):  Jeżeli chodzi Ci o FireSuba to chyba niedoczytałeś do końca jeśli chodzi o tego minecratfa, zjedź na dół to sie dowiesz o co chodzi, jakie więzienie?
Ta zjedź na dół?
Naprawde taki głupi jesteś że myslisz że nie czytałem "konkurs jedna osoba wygrywa , dostaniesz 3 sms za 6zł tygodniowo"

Chodzi mi o to że większość małych dzieci/gimbusów(Niepotrzebne skreślić)
nabiera się na "za darmo" nic nie czyta i potem pisze "ej czemu nie moge sms wyslac".

O więzięnie patrz tu: Klik . Tu chodzi o 2 mln. Ale jak ktoś nie wie jak wyłączać the subskrybcje to może na policje nawet za 20zł zgłosić.........no a wtedy lipa.

Ehh, Ty i te Twoje przemyślenia beka

Nie znam już osoby, która poważnie zarabia na subach sms i pisze, że coś jest "za darmo" poza tym gimbusowi rodzic na 99% nie uwierzy, że on nie wiedział o kosztach i dzieciak dostanie tylko karę i na tym się skończy.

Poza tym jak znamy naszą policję nie zajęłaby się sprawą za 20zł beka
Nie zajeła?


A słyszałeś o sprawie co chłopak poszedł do więzienia za 99groszy?

Zaraz pewno powiesz "Ale to byla kradziez przeciez." A czym są fejkowe subskrybcje sms jak nie kradzieżą?


RE: Serwis sub SMS - notentego - 25-09-2014 16:06

99 groszy do więzienia? To nawet nie przestępstwo tylko malutkie przewinienie za które jego rodzice pewnie płacili albo dostałby upomnienie.


RE: Serwis sub SMS - KerPwn - 25-09-2014 16:11

(25-09-2014 16:01)Kajosek500 napisał(a):  
(24-09-2014 18:03)kariolmax napisał(a):  
(24-09-2014 16:07)Kajosek500 napisał(a):  
(23-09-2014 17:27)siwrus1231 napisał(a):  Jeżeli chodzi Ci o FireSuba to chyba niedoczytałeś do końca jeśli chodzi o tego minecratfa, zjedź na dół to sie dowiesz o co chodzi, jakie więzienie?
Ta zjedź na dół?
Naprawde taki głupi jesteś że myslisz że nie czytałem "konkurs jedna osoba wygrywa , dostaniesz 3 sms za 6zł tygodniowo"

Chodzi mi o to że większość małych dzieci/gimbusów(Niepotrzebne skreślić)
nabiera się na "za darmo" nic nie czyta i potem pisze "ej czemu nie moge sms wyslac".

O więzięnie patrz tu: Klik . Tu chodzi o 2 mln. Ale jak ktoś nie wie jak wyłączać the subskrybcje to może na policje nawet za 20zł zgłosić.........no a wtedy lipa.

Ehh, Ty i te Twoje przemyślenia beka

Nie znam już osoby, która poważnie zarabia na subach sms i pisze, że coś jest "za darmo" poza tym gimbusowi rodzic na 99% nie uwierzy, że on nie wiedział o kosztach i dzieciak dostanie tylko karę i na tym się skończy.

Poza tym jak znamy naszą policję nie zajęłaby się sprawą za 20zł beka
Nie zajeła?


A słyszałeś o sprawie co chłopak poszedł do więzienia za 99groszy?

Zaraz pewno powiesz "Ale to byla kradziez przeciez." A czym są fejkowe subskrybcje sms jak nie kradzieżą?

Skończ proszę Cię. Naczytałeś się za dużo wiadomości, to że ktoś nie przeczyta stopki to jest tylko i wyłącznie jego wina, to że dzieciak da się nabrać teraz na kilka złotych a nie za kilka lat na gruby hajs to chyba lepiej dla niego nieprawdaż ?