Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na Fp (/Temat-Zarabianie-na-Fp-98327)



Zarabianie na Fp - PanPopek - 21-09-2014 21:14

Witam, szukam sposobu na zarabianie na FP - ale nie chce wykorzystać sposobu SMS itp itd
Big Grin


RE: Zarabianie na Fp - badom - 21-09-2014 21:24

Najprościej skracacze typu shorte.st (jeśli nie masz konta- chętnie podam ci reflink). Jeśli jest to dość duży FP to i reklamy wchodzą w grę, ale ciężko o zdobycie reklamodawcy.
Zależy też jaka jest tematyka, może koszulki i gadżety by miały miejsce bytu.


RE: Zarabianie na Fp - PanPopek - 21-09-2014 21:28

Tematyka nie jest pod skraczacze niestety
Tematyka to memy /rozrywka
Zastanawiała mnie ta reklama ale nie mogłem znaleźć reklamodawcy :/
FP jest duży i ma świetny zasięg, bardzo szybko się rozwija i jest prawie nie do wyczerpania


RE: Zarabianie na Fp - badom - 21-09-2014 21:58

Memy/rozrywka to może polecanie gier internetowych? Dostaje się 1-4zł za jedną rejestrację. Jeżeli nie podziała zwykłe reklamowanie typu "najlepsza gra- zarejestruj się!" to niektóre programy partnerskie mają w swoich ofertach gry, które można reklamować ruchem motywowanym. Czyli możesz wtedy zorganizować konkurs, w którym trzeba będzie się zarejestrować i podać nick/godzinę z gry. Tego typu refy oferuje np. Funhub (w nim jestem), nie wiem jak z innymi (np. portmmo).


RE: Zarabianie na Fp - PanPopek - 21-09-2014 22:08

Badom, możesz mi napisać co i jak z tym reklamowaniem motywowanym na PW?

Masz reputa porady dzięki Big Grin


RE: Zarabianie na Fp - pointsmaster - 21-09-2014 22:30

Z gier polecam jeszcze program partnerski G2A (reflink w sygnaturce). Jakby co mogę pomoc przy starcie Smile


RE: Zarabianie na Fp - badom - 21-09-2014 22:32

W G2A również oferują gry polecane działaniami motywowanymi, czy jest to zabronione?


RE: Zarabianie na Fp - PanPopek - 21-09-2014 22:34

Z tego co słyszałem to g2a
Ma fajne oferty ale wątpię żeby ludzie kupili gry z mojego linku, w końcu nie jest to FP związany z gejmingiem :/


RE: Zarabianie na Fp - fernandos901 - 27-09-2014 20:40

zaloz reklamy facebook.owe


RE: Zarabianie na Fp - korek09 - 29-09-2014 20:47

Ja zarabiam na shorte 20$ dziennie mniej więcej Smile za reffa mogę pomóc