Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Widget downloaded a unikalne wejścia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Widget downloaded a unikalne wejścia (/Temat-Widget-downloaded-a-unikalne-wejscia-98314)



Widget downloaded a unikalne wejścia - cocokx - 21-09-2014 17:15

Postanowiłem przetestować serwis eForsa i wstawiłem na swoją stronę widget z downloaded.pl. Problem w tym, że za każdym razem jak sprawdzam statystyki to unikalnych wyświetleń nie przybywa, a obecnie na mojej stronie jest kilkanaście osób więc powinno powoli rosnąć. W czym może być problem?


RE: Widget downloaded a unikalne wejścia - michal86ole - 21-09-2014 18:15

Że nie klikają w button?


RE: Widget downloaded a unikalne wejścia - magik89 - 21-09-2014 18:20

z dzis Big Grin na 1 www akurat na tym programie ! LADNIE
Dzień dzisiejszy
Ilość wizyt:141
Ilość rejestracji:7
Ilość aktywacji:7
Skuteczność rejestracji:4.96 %
Skuteczność aktywacji:100 %

WCZORAJ MIALEM 0 przy tej samej ilosci he wejsc


RE: Widget downloaded a unikalne wejścia - cocokx - 21-09-2014 18:31

Właśnie nie wiem czy klikają czy nie, ale odkąd wstawiłem widget minęły około 2 godziny, przez które na mojej stronie było około 150 osób. A statystyki wyglądają tak:

Ilość wizyt:5
Ilość rejestracji:0
Ilość aktywacji:0
Skuteczność rejestracji:0 %
Skuteczność aktywacji:0 %

edit:
Chyba i tak będę musiał usunąć ten widget bo z tego co widze to na telefonie nie działa on poprawnie, a sporo wejść na strone mam właśnie z telefonów.