Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kilka pytań] PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: [Kilka pytań] PPD (/Temat-Kilka-pytan-PPD-98305)



[Kilka pytań] PPD - osinex - 21-09-2014 15:08

Witam,

Chce sie zorientować troche. W jednym poradniku przeczytałem o systemie PPD - Pay Per Download.
Różni się to tym od PPA, że aby popbrać dany plik nie wymagana jest żadna ankieta ani smsy ani nic. Poprostu pobieramy. - Tak to zrozumiałem Xpokerface
I wydaje mi się to bardzo przyjemne rozwiązanie ponieważ zawiłe procedury pobierania plików w serwisach takich jak firecash skutecznie odstraszają ludzi.Undecided

Tutaj rodzi sie kilka pytań jako, że jestem całkowitym laikiem Wink

-Czy moje założenie - że w systemach PPD pobieranie wygląda ładnie i przyjemnie jest poprawne?
-Jakie są stawki w systemach PPD
-Jakie są najlepsze serwisy PPD szukałem na forum ale tak przykleiliście się do tego PPA, że nic innego nie moge znaleźć beka

Z góry dziękuje za odpowiedzi Smile

Pozdrawiam.

PS: Naprawde szukałem i nie znalazłem lepszego działu by postawić temat. Jestem nowym użytkownikiem planuje aktywne uczestniczenie na tym forum i nie chciałbym zaczynać od dostania opieprzu od mod'ów. A więc jak coś poknociłem to z góry przepraszam Xpokerface


RE: [Kilka pytań] PPD - KerPwn - 21-09-2014 15:15

(21-09-2014 15:08)osinex napisał(a):  -Czy moje założenie - że w systemach PPD pobieranie wygląda ładnie i przyjemnie jest poprawne?
-Jakie są stawki w systemach PPD
-Jakie są najlepsze serwisy PPD szukałem na forum ale tak przykleiliście się do tego PPA, że nic innego nie moge znaleźć
Witaj,
1. Samo pobieranie pliku nie sprawia żadnych problemów
2. Za 1000 pobrań możesz zarobić zazwyczaj od 10-70 złotych w zależności od wagi danego pliku.
3. Nie wiem jaki z nich jest lepszy ale dwa popularne z których sam kiedyś korzystałem : CatShare i Uploaded


@down
Heh, tak jakoś wyszło kiedyś konto z takim nickiem do jakiejś gry kupiłem i czasami sobie używam tego nicku, gdy mój jest zajęty Smile


RE: [Kilka pytań] PPD - osinex - 21-09-2014 15:27

Zrozumiałem właśnie dlaczego nie mogłem znaleźć informacji o PPD Rolleyes strasznie kiepsko na tym idzie zarobić..
Chociaż mam chyba dobry plan pod to Idea

Tak czy siak takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki KerPwn Smile
PS: jak to pisałem to próbowałem wymówić twój nick, skąd wy bierzecie te nazwy beka

Pozdrawiam


[Kilka pytań] PPD - Admin - 22-09-2014 08:40

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: [Kilka pytań] PPD - patulsky1337 - 22-09-2014 17:53

Zarabiałem na PPD, z czystym sercem polecam Catshare. Jest to dość łatwy zarobek ale musisz uploadować pliki minimum 1.7 GB real, podkreślam REAL CONTENT! Linki promujesz przez fora typu darkwarez.pl. Pamiętaj fake content na darkwarez= 90% ban.

Jeśli masz wolny internet i 1.7 GB uploadu to dla Ciebie wieczność możesz użyć pliku innego uploadera i wygenerować z niego swój własny link! bez uploadowania! Tylko wtedy właściciel linku zabiera ci 10% prowizji za każde pobranie. Tak przynajmniej było kiedyś- jak jest teraz, nie wiem.

Pozdrawiam i powodzenia.


RE: [Kilka pytań] PPD - Pink134lol - 02-10-2014 16:30

Na PPD można zarobić z 400-900zł miesięcznie, ale przy dużym nakładzie pracy i znalezieniu odpowiednich nisz. Zazwyczaj są to nowości filmowe oraz gry, które obecnie zajmują po 20-40gb( co 1 ściągnięcie całej gry skutkuje kwotą 1-3zł). Ale trzeba spamować, przygotowywać opisy oraz mieć konto shell. Z początku również trzeba kolekcjonować te pliki, pilnować wszystkiego, szczególnie, gdy robi się to samemu i na samo rozkręcenie potrzeba jakiś miesiąc czasu. Nie próbowałem PPA, ale zarejestrowałem się w serwisie eforsa.pl i mam już kilka pomysłów, jedynie chciałbym nabić tylko odpowiednią kwotę do wypłaty na 2 serwisach i zwinąć interes, bądź go ograniczyć, tak by nie zabierał mi zbyt dużo czasu.


RE: [Kilka pytań] PPD - venzer - 02-10-2014 18:05

Ja od siebie dodam że jeżeli chcesz wrzucać małe pliki poniżej 50mb to najlepiej płaci serwis turbobit.
Kto ma pomysł i dużo czasu może zarobić w PPD nawet ponad 1tys/mc Nie są to jakieś wielkie pieniądze ale są.