Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza sub sms- pod facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza sub sms- pod facebooka (/Temat-Nisza-sub-sms-pod-facebooka-98274)

Strony: 1 2 3


Nisza sub sms- pod facebooka - VoreCC - 20-09-2014 21:15

Sprzedam własny sposób na zarobek sub sms na facebooku. Jest to mój autorski sposób, nie opiera się on na spamie (co prawda potrzebujemy odrobinę rozgłosu na początek, ale potem już leci prosto)

Proszę pierwsze osoby które kupią żeby się wypowiedziały w temacie Smile

Cena: 10 zł (ilość osób które kupią nie wpływa na niszę)
Płatność: PayPal

Zapewniam stały kontakt na PW i GG: 51284369

[Obrazek: recenzja1.png]
[Obrazek: recenzja2.png]
[Obrazek: recenzja3.jpg]


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - Gittech - 20-09-2014 21:17

Oddaj do recenzji. Nikt nie kupuje kota w worku.


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - Stworkowaty - 20-09-2014 21:18

Co to za wysyp tych nisz pod sub sms? : O Prawie taki sam tekst jak alussk ale on ma taniej. Tongue


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - VoreCC - 20-09-2014 21:22

(20-09-2014 21:18)Stworkowaty napisał(a):  Co to za wysyp tych nisz pod sub sms? : O Prawie taki sam tekst jak alussk ale on ma taniej. Tongue

Zainspirowany jego tematem postanowiłem sprzedać własny sposób.
Uważam że jest warty dychę i sprzedaję za dychę Wink


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - KerPwn - 20-09-2014 21:24

Jeżeli ktoś zakłada temat z sprzedawaniem poradnika/niszy lub czegoś podobnego i nie chce recenzji tutora to coś zapewne ściemnia. Gdyby było to warte swojej ceny to recenzja tylko by pomogła w sprzedaży.


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - alussk8 - 20-09-2014 21:26

jeszcze się okaże, ze sprzedajemy ten sam pomysł Big Grin

@KerPwn ja nie widze problemu zeby oddać do recenzji, ale po co skoro juz dwie osoby kupiły, napiszą pare słów i kolejni. Gdybym sprzedawał coś za 100 zł to wiadomo, pierwsze co to recenzja ale to jest 6 zł pokerface


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - KerPwn - 20-09-2014 21:30

Tak że to są "tylko" osoby. Nie wiadomo jakie mają w tym doświadczenie, czy tego nie było przypadkiem na forum etc. A ktoś kto zajmuje się recenzowaniem i widział setki różnych poradników/nisz ogólnie jest obeznany w tym temacie powie coś więcej i konkretniej.


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - VoreCC - 20-09-2014 21:32

Kto powiedział że nie chcę recenzji? Napisałem coś takiego?

Po co być takim pełnym jadu?


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - Gittech - 20-09-2014 21:34

No to napisz do jakiegos tutora w sprawie recenzji.


RE: Nisza sub sms- pod facebooka - KerPwn - 20-09-2014 21:34

Nie tyle co nie chcesz lecz się o nią nie ubiegasz a sama do Ciebie nie przyjdzie, tak więc w praktyce nie chcesz.
@edit wnioskuje po tym że zignorowałeś @[Gittech] gdy pisał o oddaniu do recenzji.