Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł (/Temat-Ekstra-nisza-pod-Facebooka-za-6-zl-98271)

Strony: 1 2 3 4


Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - alussk8 - 20-09-2014 20:44

Witam, mam do sprzedania bardzo ciekawą niszę na facebooka za jedynie 6 zł. Nisza oczywiście pod subsms, itp można również ją wykorzystać pod francuzów Jerk i całkiem fajne pieniądze z tego polecą Smile zresztą z Polski również. Od razu mówię, że nie zarabiałem tą metodą, ponieważ nie bawie się w suby itp.

CENA: 6 zł !!

*ilość sprzedanych nisz nie ma wpływu na konkurencję.

Sposób zapłaty: PayPal, Allegro, bank. Co do banku- wystarczy mi tylko potwierdzenie przelewu.

GORĄCO POLECAM! ZAINWESTUJ 6 ZŁ, WYCIĄGNIJ KILKASET LUB KILKADZIESIĄT RAZY TYLE!


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Stworkowaty - 20-09-2014 20:51

Napisałem PW. : )


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - DzejkobPL - 20-09-2014 21:05

Spam? Jerk


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Stworkowaty - 20-09-2014 21:09

Kupuje właśnie poradnik, zaraz dam znać co i jak, czy warto wydawać te 6zł czy lepiej cipersy i pepsi kupić.


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - alussk8 - 20-09-2014 21:10

Zależy jak rozumiesz to pojęcie, ale według mnie nie bo zarabiamy tylko na jednym poście na swoim fake profilu, sprzedaję pomysł którego nie spotkałem w żadnym z poradników na forum, ani na facebooku. Nisza ta działa tylko z dołączonym przeze mnie hmm można nazwać "haczykiem i przynętą" Smile

Nisza NIE jest związana z MŚ !


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Branzolek - 20-09-2014 21:11

(20-09-2014 21:09)Stworkowaty napisał(a):  Kupuje właśnie poradnik, zaraz dam znać co i jak, czy warto wydawać te 6zł czy lepiej cipersy i pepsi kupić.

Czekam,


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - dj4write - 20-09-2014 21:12

Również kupiłem i ocenkę wstawię Smile


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Mrostry0407 - 20-09-2014 21:13

Panowie i jak tam pierwsze wrażenia?


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - Stworkowaty - 20-09-2014 21:17

Czekam aż zostanie przesłany poradnik. Tongue


RE: Ekstra nisza pod Facebooka za 6 zł - KerPwn - 20-09-2014 21:18

Kod:
*ilość sprzedanych nisz nie ma wpływu na konkurencję.
Tak jasne, to tak jakby wzrost konkurencji nie ma wpływu na wzost konkurencjii Idea
@edit
No i nie może zabraknąć oczywiście kup za grosze zarób tysiące
Kod:
GORĄCO POLECAM! ZAINWESTUJ 6 ZŁ, WYCIĄGNIJ KILKASET LUB KILKADZIESIĄT RAZY TYLE!
A i jeszcze jedno skoro nie bawisz się w suby skąd możesz widzieć jakie pieniądze z tego polecą ?