Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: kupowanie (/Temat-kupowanie-9826)



kupowanie - zgoda150 - 05-07-2010 15:59

Witajcie,
Powiedźcie mi jak to jest.
w schopie są podane ceny w dolarach czyli to jest wartość przedmiotu. a wszedzie gdzie jest niżej podane punkty to tyle punktów muszę wymienić za przedmiot? Czy są jakie dopłaty przy rzeczach o większej wartości?


RE: kupowanie - pkrecik6 - 05-07-2010 16:49

Dość dziwacznie skonstrułowałeś pytanie.

Po 1 polska jeszcze nie może kupować w sklepie.
A po 2 to jak przedmiot przykładowo kosztuje 200$ a ty masz 5 000 PTZ to tam masz taki suwak i przesuwasz go w prawo aż nie pojawi ci się cała linia suwaka czerwona i następnie musisz go trochę cofnąć aby się odmienił na biało. i wtedy tam ci w okienku pisze ile musisz dopłacić do tego przedmiotu gdy Ci go przyślą.


RE: kupowanie - adik0070 - 05-07-2010 23:42

Cytat:a wszedzie gdzie jest niżej podane punkty to tyle punktów muszę wymienić za przedmiot?
Nie, ta ilość PTZ pokazuję ile PTZ maxymalnie dostaniesz za kupienie tego przedmiotu..


RE: kupowanie - michal2612 - 07-07-2010 15:43

I tak prędko nic nie kupisz więc należy trochę poczekać na SHOp dla Polski Tongue


RE: kupowanie - Chuck - 10-07-2010 08:17

Witam jestem nowy i nic z tego nie rozumiem! Czytałem, że za nagrody wygrane za punkty nic się nie płaci, chyba że 20 PTZ za wysyłkę. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić bo poluję się na iPoda NANO 16GB i nie wiem czy dam 320PTZ za wszystko czy 300 i będę musiał wybulić 3 stówy! Proszę o Odp...