Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duży fanpage, jak zmotywować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Duży fanpage, jak zmotywować? (/Temat-Duzy-fanpage-jak-zmotywowac-98222)



Duży fanpage, jak zmotywować? - szpilmen - 20-09-2014 10:16

Hej, mam duży fanpage, prawie 50k, tematyka to postać z bajki. Postać jest bardzo znana i przez każdego lubiana, duża aktywność, lecz nie wiem jak na nim zarabiać.

Kto chętny do pomocy? Zarejestruje się z refa lub oddam jakiś % od zarobków. Pisać wyłącznie na PW.


RE: Duży fanpage, jak zmotywować? - VoreCC - 20-09-2014 10:49

Twój fanpage jest z tej tematyki na której jest bardzo ciężko zarabiać. Jeśli polski, możesz spamować subami, ale to sprawi że po miesiącu będzie martwy. Ze skracaczami nie mam pojęcia co motywowałoby ludzi żeby kliknęli.


RE: Duży fanpage, jak zmotywować? - szpilmen - 20-09-2014 10:53

(20-09-2014 10:49)VoreCC napisał(a):  Twój fanpage jest z tej tematyki na której jest bardzo ciężko zarabiać. Jeśli polski, możesz spamować subami, ale to sprawi że po miesiącu będzie martwy. Ze skracaczami nie mam pojęcia co motywowałoby ludzi żeby kliknęli.

Mogą być suby jak $$ będą się zgadzać.


RE: Duży fanpage, jak zmotywować? - Mrostry0407 - 20-09-2014 17:30

Niech zgadnę, zdjęcie bogusława lindy codziennie? beka

Skraczacze nie bardzo, jak już to tak sobie skróć, ale ogólnie to może jakieś reklamowanie produktów, książek, własny blog + adsense?


RE: Duży fanpage, jak zmotywować? - Karamber - 20-09-2014 18:28

napisz do mnie chętnie pomogę !Wink


RE: Duży fanpage, jak zmotywować? - Panco122 - 21-09-2014 10:11

Może podpiąć pod to jakąś stronę rozrywkową i spróbować na adsense. W razie co służę pomocą.