Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. (/Temat-Apka-na-androida-do-zarobienia-szybkiego-1-98220)



Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - Vanquer - 20-09-2014 09:36

Witam!
Szukam aplikacji na androida, na której można szybko zarobić 1$, poprzez instalowanie aplikacji. Używałem Mint Coins - Wgl. nie zalicza, Cash Pirate - wypłaciłem już 2.5$, ale w dłuuugim czasie, Cash Rewards - Tak samo jak w przypadku Mint Coins. Co możecie jeszcze polecić? Z góry dzięki.


RE: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - pidzej - 20-09-2014 10:06

Na pewno waypedia, w ciągu 2 tygodni spokojnie wypłaciłem 2 razy po 2.5 dolca wchodzac 1-2 razy dziennie. są apki które tylko pobierasz i włączasz za 5 punktów, oraz apki które trzeba mieć 3 dni na telefonie za 8 punktów, ma się to jakoś zmienić, zobaczymy jak ;p teraz chwilowo jest mniej apek, po aktualizacji ma być ich pełno więc tylko czekać. aktualizacja ma być 25 ;p nie jestem pewny czy to ten kod ale jeśli chciałbyś z refa za co bym był bardzo wdzieczny bo za kazda apke pobrana przez Ciebie miałbym 2 punkty to wpisz : Cuzoz

dzieki ;d


RE: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - Ratchet - 20-09-2014 11:29

Ktoś się orientuje może, czy używanie kilku takich aplikacji jednocześnie wyklucza się w jakiś sposób,
na przykład poprzez powtarzające się na nich oferty płatne tylko jednorazowo?


RE: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - pidzej - 20-09-2014 11:41

Zależy o jakie aplikacje chodzi ;> np. waypedia z cash pirate nie wykluczają się i aplikacje się powtarzają bo mają własne serwisy zrobione. mintcoins i te wszystkie inne już się mogą wykluczać bo jeśli zarabiasz poprzez sponsorpay na jednym to w drugiej aplikacji już nei bedzie tych samych apek do zarabiania ;/ chociaż pamietam kiedys że na aarkach trzeba bylo napisać do supportu i pisałem to samo na cashpirate oraz mintcoins i zliczalo oba, ostatnio aarkow wogole mi nie zliczało, wiec przestałem, nie wiem, może już by zadziałało, potem spróbuje. mam nadzieje ze chociaż troche zrozumiałeś bo strasznie zamotałem ;c


RE: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - Ratchet - 20-09-2014 12:40

Coś tam zrozumiałem Tongue

Piszesz, że Waypedia i CashPirate mają własne serwisy i dzięki temu można robić te sam aplikacje 2 razy, ale rozumiem, że nie w tym samym czasie, tylko najpierw z jednego serwisu, a potem z drugiego?


RE: Apka na androida do zarobienia szybkiego 1$. - pidzej - 20-09-2014 12:57

Oni dodawają aplikacje na własne serwisy, cash pirate ma to całe pirate picks które jest ich i wrzucają aplikacje, tak samo jest z waypedia. Nie oznacza to że akurat w tym samym momencie tu i tu się pojawi ta sama aplikacja do pobrania ale jeśli się pojawi to spokojnie można zainstalowac w jednej, skasować, zainstalować w drugiej i mieć w obu punkty ;> co jest wielkim plusem :>