Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska (/Temat-Na-zywo-Mecz-MS-w-siatkowce-Niemcy-Polska-98217)



Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - hunterpl444 - 20-09-2014 08:07

Transmisja z sobotniego półfinału będzie dostępna na kanale Sport1 (dawna nazwa to DSF).

Kanał ten jest dostępny FTA (bezpłatnie) na satelicie ASTRA (19,2°E), czyli w pozycji bardzo popularnej w Polsce. Zapewne wielu z Was ma dostęp do tego kanału przez anteny satelitarne.

Co więcej, w przypadku awansu do finału reprezentacji Niemiec Sport1 pokaże też niedzielny mecz finałowy, ale to nie brzmi już tak dobrze dla fanów polskiej reprezentacji.

Faktem jednak jest, że dzięki Niemcom wielu fanów w Polsce będzie mogło zobaczyć na żywo batalię półfinałową polskich siatkarzy.

Ciekawe tylko co na to filantrop Solorz...


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - 4funsecond - 20-09-2014 08:55

Kto jest najlepszym blokującym na mistrzostwach 2014? Prezes Polsatu Big Grin


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - musicfan - 20-09-2014 09:08

Ja tam oglądam całe mistrzostwa za darmo na specjalnych kanałach bo mam cyfrowy polsat Big Grin


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - siuvax - 20-09-2014 09:53

polecam http://www.weeb.tv


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - Soony08 - 21-09-2014 22:52

Polska Mistrzem Polski!


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - Miciu - 22-09-2014 05:11

* świata

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: Na żywo Mecz MŚ w siatkówce Niemcy Polska - Motocyklista - 13-10-2014 17:39

ciekawe czy nie był ustawiony mecz