Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wish.com promocja do 96% + 32zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wish.com promocja do 96% + 32zł (/Temat-Wish-com-promocja-do-96-32zl-98215)

Strony: 1 2


Wish.com promocja do 96% + 32zł - 9452130 - 20-09-2014 01:41

Jak wiecie za założenie konta z reflinka w wish.com dostajecie bon 32zł.
Mój reflink http://wish.com/s/2fsWJb

Ale to już wszyscy widzą. Ale można wykorzystać błąd sklepu i zamawiać rzeczy dużo taniej.

1. Jak już znajdziemy jakąś ofertę która nas interesuje klikamy save.
2. Odpalamy wish przez aplikację na telefon.
3. W naszym profilu (1opcja od góry będzie ta oferta widoczna)
4. Wchodzimy w nią i klikamy share. Przez fejsa/google+/sms udostępniamy ofertę 3 znajomym.
5. Wracamy do przeglądarki odświeżamy i cieszymy się niższą ceną.

Mało niby ale zawsze coś...

Jako że mało można pokombinować bardziej i wykorzystać ten błąd sklepu i urwać promocję ponad 80%.

W tym celu musimy znaleźć przedmiot który ma kilka wersji w różnych cenach i share dać na najtańszej!
Po powrocie do przeglądarki i odświeżeniu zobaczymy że cena zmalała.. czyli norma.. Ale jak z listy wybierzecie inne wersje to ich cena będzie taka sama jak tej najtańszej obniżonej.

Przykład. https://www.wish.com/search/kingston#cid=53be91ccff4d6d6df78029da

Karta 8gb jak widać kosztuje 27zł. Po wykonaniu kroków 1-5. jej cena spada do 20-23zł. Gdy z listy wybierzecie kartę 64gb jej cena również będzie wynosić 20-23zł.

Więc macie promocję z 180zł na 20-23zł (różnie się trafi). Przesyłka 7zł. Koszt karty pokrywa bon więc macie kartę 64gb za 7 zł! Smile

Poniżej jeden z dowodów zakupu Smile

[Obrazek: Screen_Shot_09_20_14_at_02_33_AM.jpg]


Poradnik w 100% napisałem sam, lecz sposób mój nie jest. W internecie mnóstwo tego jest a polska jest już znanym krajem w wykorzystywania tego błędu w ostatnich dniach.

Jeśli komuś doszła już jakaś paczka z wish.com mógłby mi napisać ile szła ? Dziś zamawiałem i nie wiem kiedy mam oczekiwać i w jaki sposób dotrą. Kurier czy awizo poczty zastanę bo listonoszowi się wnieść nie chciało a może do skrzynki? Za wszelkie informacje będę wdzięczny. Najlepiej na priv. Wink
Pozdrawiam i życzę udanych "zakupów" Wink


RE: Wish.com promocja do 90% + 32zł - xvgh - 20-09-2014 11:40

Ten sposób niestety raczej nie działa, po zamówieniu będzie takie coś po paru dniach:
Cytat: Thank you for shopping with us. Unfortunately, the store was unable to ship your order.
about 16 hours ago
View Your Order
Refunds are processed within 24 hours but may take up to 14 days before they show up in your credit card record.

Cytat:Fashion Wine Bottle Opener Decapper Tool Set
Newfrog.com - Contact Support
Refunded
Please allow up to 14 days for the refund to process.
Refund Details:
The seller was unable to fulfill your order.



RE: Wish.com promocja do 90% + 32zł - 9452130 - 20-09-2014 13:15

Sporo osób jednak widzę że miało wysłane przedmioty i mam nadzieję że moje też będą.dam znać w tyg na pewno Smile


EDIT Smile


[Obrazek: Screen_Shot_09_20_14_at_03_14_PM.jpg]


Jak widać zamówienie poszło do realizacji do sprzedawcy już. Więc teraz tylko czekać na kartę 64gb za 7zł Wink Karta normalnie 180zł. Więc zniżka ok 96%.

Gdy będzie wiadomo coś więcej będą kolejne screan shoty. Na ten moment wygląda to jak przy zamówieniu karty 8gb którą bon pokrywa normalnie Wink


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - xvgh - 20-09-2014 18:24

Up, to co napisałeś nic praktycznie nie znaczy, też taki etap miałem ale mi nie wysłali po nim. Jest ktoś kto tak zamówił i ten przedmiot już jest w drodze?


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - VoreCC - 20-09-2014 20:15

Jak dla mnie to zwykła kradzież. Nie nazywajmy tego inaczej, to po prostu kradzież.

Nie dość, że dostajesz bon na 32 zł co jest bardzo dużą sumą jak na darmówki, i możesz za to nieźle nałapać, to jeszcze próbujesz dalej doić dzieci z chińskich fabryk. Smutne


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - 9452130 - 21-09-2014 00:28

Nie fabryk a sklepu. Sklep pokrywa straty a chińczyk sprzedający dostaje swoją kasę. Więc wspomagam w ten sposób żółtych braci Smile No przynajmniej większa ich ilość zyskuje niż traci. Bo zyskuje fabryka tych podróbek i sprzedawca, a traci tylko pośrednik czyli wish.com . Ale cóż za błędy się płaci. Ciekawi mnie co z jedną firmą co na allegro ostatnio wystawiła kaski dla motocyklistów warte ok 300 po 2zł przez pomyłkę i w weekend ludzie wykupili ponad tyś sztuk. Jak by to wysłali bo tej cenie to bankructwo pewnie ale nie idzie to z automatu więc na pewno jakoś to odkręcą.


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - xvgh - 21-09-2014 08:22

Jednak zwracam honor, dywan (w rozmiarze L) właśnie do mnie wyruszył!

[Obrazek: DYWAN.png]


[Obrazek: DYWAN2.png]


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - 9452130 - 21-09-2014 11:35

Masz pomysł co jeszcze można tak dorwać? Poza dywanam i kartą? Są ten pendrive różne itd ale pewnie takie nie działające bo necy niskie bardzo. Widziałem wcześniej jeszcze gumki i można było dorwać 120 w cenie 12 czyli za przesyłkę 7 tylko ;D

Jak by ktoś miał pytania i mu nie wychodziło można pisać na priv co kilka godz sprawdzam forum Wink


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - Szrejter - 21-09-2014 11:50

Z tego co czytaleem to juz podobno to naprawili. Jak to jest ?


RE: Wish.com promocja do 96% + 32zł - 9452130 - 21-09-2014 11:52

Nadal działa można to zrobić nawet na samym fonie i po share po prostu zmienić rozmiar i kupić a tylko zapłacić na pc Wink
I inni mówią żeby czekać a ja napisałem żeby odświeżyć kartę w przeglądarce. Mi wtedy łapie od razu. Teraz się zastanawiam czy tego dywanu głupiego nie kupić bo nie mam za bardzo pomysłu co brać na ten sposób jeszcze. Bo z rzeczy które kupię normalnie mam już listę... ojojoj ;D Teraz tylko pozamawiać... niby za kilka zł itd ale 100 się z samych przesyłek uzbiera ;<