Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-boty-i-programy-98193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Black_Raw - 12-03-2017 11:36

Proszę wejść na gadu gadu Wink


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Ando - 22-03-2017 19:14

Czas wykonania - jeden dzień więc na prawdę błyskawicznie. Bot działał tak jak powinien i wszystko było prawie ok.
Niestety w jednej kwestii się nie zrozumieliśmy więc doszło do wyboru pomiędzy:
a) wszystko zostaje jak jest i jestem 100zł w plecy bo bot mi się nie przyda w takiej postaci,
lub
b) "mogę to zrobić ale nie za takie pieniądze".

Nie chcę obwiniać autora wątku bo od strony kodowania wszystko było ok, po prostu myślałem że jakoś da się rozwiązać problem zwłaszcza że mówiłem do czego konkretnie potrzebuje program.

Jeśli się zdecydujecie na współpracę z autorem wątku to doprecyzujcie wszystko od A do Z żebyście się nie zdziwili Smile

Nie będę się kłócił o pieniądze, które zapłaciłem bo zaistniała sytuacja zmusiła mnie żebym przysiadł i sam sobie napisałem w pełni działającego bota dokładnie pod moje potrzeby więc jak to się mówi "I wilk syty i owca cała".


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Makabrycy - 22-03-2017 19:51

szukam skryptu do usuwania ludzi z grupy zbiorczo. albo zaznaczać klikiem i zaakceptować opcje usuwaniaSmile na FB robi się to pojedynczo każdą osobę, strasznie marudna pracaSmile Ktoś coś ?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 22-03-2017 21:30

(22-03-2017 19:14)Ando napisał(a):  Czas wykonania - jeden dzień więc na prawdę błyskawicznie. Bot działał tak jak powinien i wszystko było prawie ok.
Niestety w jednej kwestii się nie zrozumieliśmy więc doszło do wyboru pomiędzy:
a) wszystko zostaje jak jest i jestem 100zł w plecy bo bot mi się nie przyda w takiej postaci,
lub
b) "mogę to zrobić ale nie za takie pieniądze".

Nie chcę obwiniać autora wątku bo od strony kodowania wszystko było ok, po prostu myślałem że jakoś da się rozwiązać problem zwłaszcza że mówiłem do czego konkretnie potrzebuje program.

Jeśli się zdecydujecie na współpracę z autorem wątku to doprecyzujcie wszystko od A do Z żebyście się nie zdziwili Smile

Nie będę się kłócił o pieniądze, które zapłaciłem bo zaistniała sytuacja zmusiła mnie żebym przysiadł i sam sobie napisałem w pełni działającego bota dokładnie pod moje potrzeby więc jak to się mówi "I wilk syty i owca cała".

Zleciłeś mi scrapper który miał pobierać dane z filmweb i uzupełniać szablon. Po wykonaniu okazało się, że na chomikuj blokują link z filmweb i chciałeś zmienić strone. Zaoferowałem ci rozwiązanie - oczywiście płatne dodatkowo, bo nie uważam, że ten problem wynikał z mojej winy.
Owszem mowiłeś, że będziesz te szablony wrzucał na chomikuj, ale podmiotem zlecenia był scrapper ze strony, która sam wybrałeś, więc sprawdzenie czy linki z tej strony nie są blokowane na chomikuj to nie było moje zadanie.

(22-03-2017 19:51)Makabrycy napisał(a):  szukam skryptu do usuwania ludzi z grupy zbiorczo. albo zaznaczać klikiem i zaakceptować opcje usuwaniaSmile na FB robi się to pojedynczo każdą osobę, strasznie marudna pracaSmile Ktoś coś ?

Obecnie nie posiadam takiego narzędzia Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Ando - 23-03-2017 01:14

Niech bedzie racja po twojej stronie, nie ważne.

Po prostu niech kolejni zleceniodawcy uzgadniają wszystko przed zapłatą Wink


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Black_Raw - 02-05-2017 22:08

Zlecenie zrealizowane bardzo szybko, kontakt dobry, zastosowane rozwiązania i propozycje jak najbardziej ok, po kilku drobnych - głównie 'estetycznych' poprawkach program działa do dziś bezproblemowo, polecam Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 09-05-2017 07:21

Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś programu, zapraszam na PW.
Jest również możliwość zrobienia aplikacji do strony z recaptcha.

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - crunchfame - 09-05-2017 18:00

Zlecę napisanie bota do nabijania punktów w pewnym serwisie. Chodzi o zamianę fake'owego ruchu na prawdziwy. Do tej pory używałem Hitleapa, ale szukam czegoś skuteczniejszego Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 09-05-2017 18:45

Napisz mi dokladniej na PW, ale generowanie prawdziwego ruchu programem nie jest możliwe.

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - svietlanka - 13-07-2017 12:58

Pisałem na GG lecz cisza.