Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-boty-i-programy-98193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - thexamx - 13-12-2014 23:08

Witam, potrzebuje bot do YouTube który będzie flagowal wybrany przeze mnie film albo parę filmów, z paru kont które muszę wprowadzić. 1 konto flag 2 i flag itp
Nie musi być szybki ważne by działał. Jesteś w stanie zrobić cos takiego?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - osinex - 30-12-2014 22:20

Polecam !
Programy jak programy, wszystko działa czasami z problemami, ale z każdym problemem można zgłosić się do autora i bez problemu wszystko jest wyjaśniane i naprawiane. Polecam Allegrowicza Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Kowi11 - 05-01-2015 21:10

Polecam!
Wszystko w porządku , chodź na początku małe problemy Smile Autor bardzo mi w tym pomógł Smile
Kontakt miły , przyjemny . Reasumując ; POLECAM !


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Soplica - 10-02-2015 21:55

Bot do zapytaj.onet.pl w jakiej byłby cenie ;p?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 12-02-2015 22:36

50zł


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - Narutek - 29-04-2015 02:15

W jakiej cenie byłby bot ask.fm do wysyłania spamu?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 29-04-2015 11:01

obecnie nie wiem czy te stare działają, a nie mam teraz czasu sprawdzać aż do końca maja, bolo jakiegoś miał to napisz do niego


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 14-05-2015 21:06

Od dzisiaj znowu przyjmuję zlecenia, wszyscy którzy mają jakieś propozycję są proszeni o kontakt PW lub GG: 4603727


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - TechByte - 20-05-2015 09:09

Byłby ktoś zainteresowany programem, który dodaje komentarze w grupach/fanpagach?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne boty i programy - mlody16918 - 20-05-2015 09:18

Ja! Bot który spamuje w komentarzach na moich własnych FanPage po pojawieniu sie nowego nowego wpisu. Da rade? Smile