Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Niespodziewana paczka od Lockerz.. (/Temat-Zamkniety-Niespodziewana-paczka-od-Lockerz-9819)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Niespodziewana paczka od Lockerz.. - adik0070 - 05-07-2010 14:32

Dzisiaj wracam sobie z zakupów do domu, wchodzę do mojego pokoju i moim oczom okazuję się mała paczuszka z logiem Lockerz ;0. Ja zdziwiony biorę paczkę(nic nie zamawiałem, koszulkę za ZLISTA już dostałem) i idę do mamy się zapytać skąd ona się tu wzięła xD Mama na to "No listonosz teraz przywiózł, ale dopiero jak odjechał zobaczyłam, że paczka była otwarta, tak sprytnie zawinięta że nie widziałam jak odbierałam". Ja patrzę, a ona naprawdę otwarta i w środku była tylko koszulka i ta pognieciona karta z odlepioną jedną połową.. Jak dostałem wcześniej koszulkę za ZLista to był "dyplom" od lockerz i naklejka. Rozmyślam czy czasem nie zadzwonić do Urzędu Celnego w Warszawie(tam paczka była sprawdzana) i ich nie op*****lić za brak wyobraźni i że jak już otworzą paczkę żeby sprawdzić zawartość to niech ją również cwele zamkną..

Gdybym był przy odbieraniu paczki to zrobiłbym zadymę, może to nie ci je**ni celnicy tylko mój listonosz Pat ?

A poza tym cieszę się drugą koszulką z jednego ZLista ;P

Poniżej fotki, paczki w takim stanie w jakim przyszła.

[Obrazek: dsc01016x.jpg]

[Obrazek: dsc01017wr.jpg]

[Obrazek: dsc01018w.jpg]

[Obrazek: dsc01019eu.jpg]


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Gumowy - 05-07-2010 14:55

Na prawdę nie wiem dlaczego się bulwersujesz :| Koszulka jest wiec w czym problem? Każdy kto dostawał teraz koszulkę miał w paczce tylko ją i naklejkę jedną a druga na paczce przyklejona. Jedyne co jest w tym dziwne to nie zamknięta paczka.


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - adik0070 - 05-07-2010 15:00

Jestem ciekawy jak Ty byś się zachował gdybyś dostał otwartą paczkę ;P, to na prawdę wkurzające i świadczy o naszym Państwie..
Może nowy Prezydent to załatwi ;D Napiszemy do niego wspólny list, żeby paczki od Lockerz nie trafiały w ręce celników, a prosto do nas xD


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - kuba13 - 05-07-2010 15:32

Niektórzy nie dostali swoich koszulek a czekają po wiele miesięcy a inni po dwie otrzymują


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Enduro - 05-07-2010 15:36

no włąsnie ja wrzuce foty moich mam dwie koszulki jedna jest szara a druga ma troche inny kolor i nawet nie wiem jaki pozniej zaloze temata ale koszulki juz troche mam prane byly kilka razy i sie trzymaja Big Grin Lockerz Forever Big Grin

PS: GZ Big Grin


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Danio - 05-07-2010 21:53

A ja nadal swojej nie dostałem


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Zythus - 05-07-2010 22:17

Ja też czekam :/..


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - cinexik - 05-07-2010 22:31

no super:/
no to masz farta xd
ja tez czekam na swoja juz ...??? ....dlugo xD
moze kiedys;]


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Kilol - 05-07-2010 23:54

(05-07-2010 15:00)adik0070 napisał(a):  Jestem ciekawy jak Ty byś się zachował gdybyś dostał otwartą paczkę ;P, to na prawdę wkurzające i świadczy o naszym Państwie..
Może nowy Prezydent to załatwi ;D Napiszemy do niego wspólny list, żeby paczki od Lockerz nie trafiały w ręce celników, a prosto do nas xD

I czym się tutaj przejmujesz. Przyszła ci koszulka, więc jest okej. Zobacz co mi się przytrafiło - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4075&page=1

Mimo to gratuluje.Wink

P.S :
Powstrzymajmy się od off-topu w tym temacie.


RE: Niespodziewana paczka od Lockerz.. - Corleone - 06-07-2010 12:05

Co do tematu to sam na pewno nie zachowałbym się bez czynnie, rozumiem że koszulki se nie wzięli bo mają lepsze rzeczy do opier***** np. Gra Kilola, ale sam fakt że grzebali w paczce to już jest przesada.

Ja na koszulke czekam od listopada i nie dostałem, brat zrobił ok. 30 fake'ow i dostał.