Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LetsHaveCash - 10$ na Start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LetsHaveCash - 10$ na Start (/Temat-LetsHaveCash-10-na-Start-98185)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 23-09-2014 19:02

Jeśli wykupi sie Doublera nie należy nic robić tylko czekac na codzienny zysk,natomiast jeżeli zostanie przez nas zakupiony Adpack wymagane jest wyklikanie 4 reklam 10-sekundowych , można wiele paczek wykupić i zarabiać większe sumy,Jesli masz jakieś pytania pisz na PW Smile

Kontakt z suppourtem konkretny i szybki jak wypłaty,chętnie odpowiadają na nurtujące pytania i zachęcają do promocji programu.Reklamy wyklikane,zyski naliczone i Kolejna wypłata instant na moim PM

[Obrazek: 2mxejxj.png]


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - Watoga - 23-09-2014 21:11

Jak długo działa program? Myślę, że nie tylko mnie to ciekawi ;p Zastanawiam się nad małym wkładem, HYIP to HYIP ale zapierdzielać nie trzeba kosmicznie ;p


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 23-09-2014 22:24

Program działa od lipca ma ponad 12 tys uczestników i nadal walczy o zwiekszenie tej liczby:promowaniem programu i ulepszeniami,np dziś dodano do menu uczestnika informacje szczegółowe na temat procentu wypłat w stosunku do inwestycji lub też dokładne zyski od poleconych- niby mała rzecz a widać że program żyje.Plany ma ciekawe a od nowego roku ma wejść kolejny;więc mamy możliwość wyboru planu i strategii w tym projekcie.


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 24-09-2014 17:14

Dziś dostałem Maila z wiadomością że w przeciągu 15 dni do programu zostanie dodany procesor STP, Reklamy wyklikane, zyski naliczone i kolejna wypłata instant na moim koncie PM


[Obrazek: 10hit01.png]


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - Watoga - 24-09-2014 17:19

Dużo zainwestowałeś ?
Jak się zdecyduje może jakąś paczkę dwie ew.6 kupię ;p


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 24-09-2014 19:32

Narazie niewiele, kilkadziesiąt dolarów ,teraz buduje sieć poleconych troche reinwestuje a część wypłacam.Mam troche $ na STP więc jak wprowadzą zamierzam dołożyć do pieca.


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 26-09-2014 18:30

Kolejne Błyskawiczne wypłaty:

[Obrazek: 5ulf6h.png]


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 27-09-2014 18:52

Kolejne wypłaty na moim PM :

[Obrazek: 2lsjurl.png]


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 29-09-2014 18:05

Kolejna Natychmiastowa wypłata:

[Obrazek: 2rost94.png]


RE: LetsHaveCash - 10$ na Start - rincorn - 02-10-2014 16:32

Kolejny dzień z LetsHaveCash ,następne naliczenia i wypłaty .Przedstawiam moje rozrastające sie drzewo poleconych które powstało w 2 tygodnie,Możliwości promocji są jeszcze ogromne ,warto walczyć o zdobywanie poleconych bo system prowizyjny jest całkiem przyzwoity.

[Obrazek: nnmy6e.png]

Dla zainteresowanych:W ostatnim czasie dodano procesor STP do Programu.

Kolejne wypłaty Instant :

[Obrazek: 2m3sbur.png]