Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest taki sposób zarabiania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy jest taki sposób zarabiania? (/Temat-Czy-jest-taki-sposob-zarabiania-98158)



Czy jest taki sposób zarabiania? - davidek00 - 18-09-2014 21:02

Witam chciałbym zapytać czy jest taki sposób zarabiania że ktoś pobiera z mojego bloga np. program instaluje i to wgrywa mu się w komputer i w zależności jak długo komputer działa to daje mi dochód? Nie chodzi mi o PPI kasa za instalacje tylko o coś innego kasa za to że ten program działa i w zależności ile działa komputer dziennie tyle ja dostaje pieniędzy.


RE: Czy jest taki sposób zarabiania? - krazu - 18-09-2014 23:03

Botnet Wink


RE: Czy jest taki sposób zarabiania? - KerPwn - 19-09-2014 05:26

Botnet z zainstalowanym na każdym zombie silent minerze i do tego jakiś dobry skrypt adfly i shrte.st gdzie odpalał by się 3 razy i sam zamykał co 24 godziny. Tylko pamiętaj jeśli miałbyś się za to brać nigdy nie kupuj RATów ani botnetów - napisz swój lub kup zleć komuś napisanie prywatnego specjalnie dla Ciebie. Te które są w necie do kupienia nie są nic warte.


RE: Czy jest taki sposób zarabiania? - Qulob - 19-09-2014 07:49

Ewentualnie możesz podpiąć pod program jakieś reklamy i dostawać pieniądze za wyświetlenia.