Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2 pytania (/Temat-2-pytania-98141)

Strony: 1 2 3


2 pytania - WydziałŚledczy - 18-09-2014 13:55

Zuhsm mam do Ciebie dwa pytania mam nadzieję,że odpowiesz.
W wiadomości wysłanej tu na zc piszesz o tym że w tym miesiącu będą aukcje możesz napisać kiedy i czy w ogóle one będą czy to taki chwyt aby robić zadania a Ty nagle sprzedaż serwis i tyle zobaczymy aukcje???
po drugie czy odpisujesz jeszcze na maile wysłane pod [email protected]?


RE: 2 pytania :) - ZarazWracam - 18-09-2014 14:04

Na maile już dawno nie odpisuje ;-) sprzedaje serwis więc bym nie liczył na aukcję jeżeli nawet nie ma czasu nagród wysłać Wink


RE: 2 pytania :) - LeftwardBus88 - 18-09-2014 14:17

A po co kolejne tematy zakładać????


RE: 2 pytania :) - WydziałŚledczy - 18-09-2014 14:29

(18-09-2014 14:17)LeftwardBus88 napisał(a):  A po co kolejne tematy zakładać????

po to abyś mógł w kolejnym temacie narzekać na to,że nie wysłał Ci nagród kurierem... pasi?? nie podoba się temat to po co komentujesz?


RE: 2 pytania :) - Matheo249 - 18-09-2014 15:26

Faktycznie jest mowa o aukcjach, ale pewnie nie ma co na nie liczyć przy obecnej sytuacji. Serwis na sprzedaż, nagrody wciąż nie wysłane...


RE: 2 pytania - LeftwardBus88 - 18-09-2014 19:28

(18-09-2014 14:29)WydziałŚledczy napisał(a):  
(18-09-2014 14:17)LeftwardBus88 napisał(a):  A po co kolejne tematy zakładać????

po to abyś mógł w kolejnym temacie narzekać na to,że nie wysłał Ci nagród kurierem... pasi?? nie podoba się temat to po co komentujesz?


Bo mam takie prawo a takie tematy będą ciągle robili.


RE: 2 pytania - MaXimuS007 - 18-09-2014 21:46

Może na koniec nas zaskoczy i zrobi te aukcje. Przydało by się, bo pewnie to by była ostatnia możliwa nagroda do zdobycia, bo wątpię, że ktoś przejmie ten serwis.


RE: 2 pytania - Situation - 19-09-2014 17:50

nadzieja umiera ostatnia Tongue chociaż ona już dawno umarła Tongue ale jakby nie było należy się coś dla tych którzy zbierali GP na restock i pewnie znaleźli się tacy co kupili FP Smile czas pokaże Smile


RE: 2 pytania - MaXimuS007 - 20-09-2014 15:15

@up
No ja robiłem zadania, bo jak do tej pory restocki były, a czegoś takiego się nie spodziewałem. Tongue A w tej chwili pozostaje nadzieja na te aukcje. Pytanie tylko, czy zrobi te aukcje przed wygaśnięciem mojego FP, bo nie zamierzam już kupować, a nagrody pewnie jak zwykle będą podzielone na kategorie. No chyba, że tym razem zrobiłby wyjątek. No i jeszcze nie oddał GP za zadania z błędami i jeszcze nawet za unboxing ostatniej nagrody nie dostałem. :X A z czegoś trzeba licytować, a jak na razie mam tylko 44 k GP.


RE: 2 pytania - Zordi - 20-09-2014 20:11

pieprzycie jakieś bezsensowne pytania ja mam tylko jedno pytanie czy jutro odbędzie się restock ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Swoją drogą Zushm sprzedaje nawet swój fanpage "MY SŁOWIANIE"

INFO ZUSHM.PL


http://zuhsm.pl/index.php/facebooksprzedaz