Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie przez polecanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie przez polecanie (/Temat-zarabianie-przez-polecanie-98130)



zarabianie przez polecanie - melodyjka - 18-09-2014 09:45

czy zarabiacie w ten sposób i czy to się opłaca?? mam propozycję i zastanawiam sie ile można tak zarobić....


RE: zarabianie przez polecanie - bub14 - 18-09-2014 15:29

nic konkretnego nie napisałeś... Ani na czym ani o czym


RE: zarabianie przez polecanie - pointsmaster - 20-09-2014 16:11

Chyba chodzi o sieci affilacyjne. Ale z takim składaniem zdań możesz mieć problemy z zareklamowanie czegokolwiek...


RE: zarabianie przez polecanie - melodyjka - 23-09-2014 12:06

to już mówię o co chodzi, aplikacja nazywa się moneysaveapp, poleca się znajomym obniżanie rachunków - tzn. znalezienie tańszego operatora, dostawcy np prądu czy telefonu i tworzy sie tak swoją grupę. tematycznie nie wydaje się to trudne ale chciałam zapytać zanim zacznę czy to się opłaca


RE: zarabianie przez polecanie - fernandos901 - 27-09-2014 20:40

na niektorych buxach masz dzial paid to sing up, rejestrujesz sie z ref linkow i placąci za to moze takie cos?


RE: zarabianie przez polecanie - ciras - 17-05-2016 17:18

Cześć zapraszam do kontaktu oferuje 5-10% od sprzedazy + prowizje.

[email protected]


RE: zarabianie przez polecanie - malena - 24-05-2016 08:41

Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to praca dla Ciebie?, bez nacisków. Możliwości jest mnóstwo. Nie oszukujmy się, jeśli nie będziesz lubił tego co robisz, będzie ciężko..


RE: zarabianie przez polecanie - richbutterfly - 24-05-2016 08:50

Fm też oferuje takie rzeczy, nic do nich mi mam ale ogólnie to uważam że osoby które chciały mu to sprzedawc robiły to chamsko. Sprzedaż takich ofert pewnie jest trudna chyba ze jest jakaś duża różnica w cenie.