Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
900zł fraudów w miesiącu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: 900zł fraudów w miesiącu (/Temat-900zl-fraudow-w-miesiacu-98120)

Strony: 1 2


900zł fraudów w miesiącu - makingmoney - 17-09-2014 23:50

...


RE: 900zł fraudów w miesiącu - steel123 - 18-09-2014 04:54

Kolego a skąd mieli wiedzieć że tak się stanie a nie inaczej? reklamodawca dał ciała a nie oni sami.
To że cofki się zdarzają wie każdy kto siedzi w PPA ciut dłużej. Firecash to najlepszy serwis korzystam od 2lat nie ma lepszej ekipy od chłopaków z FC, ręczę.


RE: 900zł fraudów w miesiącu - hertia - 18-09-2014 05:19

U nich to tak zawsze.


RE: 900zł fraudów w miesiącu - asiorek - 18-09-2014 06:12

Wy wszyscy czekacie aż komuś sie noga podwinie. Znajdzcie mi serwis który jest tak dlugo na rynku jak oni, którzy wyplacaja hajdy regularnie i mozna sie nawet dogadać, znajdźcie mi siec ppa ktora ma jeszcze jakiś projekt prócz serwisu głównego. W tym wypadku firecash i firesub. Ja będąc u nich jakiś rok? Nigdy nie zdarzyły mi i sie żadne fraudy. Kasa mi zawsze dobrze wpadala. Nie rozumiem dlaczego tak naskakujecie. Rozumiem kiedys byla mala "wpadka" z tym wlamem ale teraz juz jest okej i powinnisice byc zadowoleni ze taki serwis jak firecash istnieje a nie co róż banda krytyków szuka punktu zaczepki żeby tylko najechać i wytykać kiedy i jak to oni sie potknęli..


Odp: RE: 900zł fraudów w miesiącu - KarolD - 18-09-2014 06:30

(18-09-2014 06:12)asiorek napisał(a):  Wy wszyscy czekacie aż komuś sie noga podwinie. Znajdzcie mi serwis który jest tak dlugo na rynku jak oni, którzy wyplacaja hajdy regularnie i mozna sie nawet dogadać, znajdźcie mi siec ppa ktora ma jeszcze jakiś projekt prócz serwisu głównego. W tym wypadku firecash i firesub. Ja będąc u nich jakiś rok? Nigdy nie zdarzyły mi i sie żadne fraudy. Kasa mi zawsze dobrze wpadala. Nie rozumiem dlaczego tak naskakujecie. Rozumiem kiedys byla mala "wpadka" z tym wlamem ale teraz juz jest okej i powinnisice byc zadowoleni ze taki serwis jak firecash istnieje a nie co róż banda krytyków szuka punktu zaczepki żeby tylko najechać i wytykać kiedy i jak to oni sie potknęli..

Sharebay.net blocklock.net po reflinki na pw sie zglos maja jeszcze oni hotcash Smile


RE: 900zł fraudów w miesiącu - makingmoney - 18-09-2014 06:59

...


RE: 900zł fraudów w miesiącu - hertia - 18-09-2014 07:07

(18-09-2014 06:12)asiorek napisał(a):  Wy wszyscy czekacie aż komuś sie noga podwinie. Znajdzcie mi serwis który jest tak dlugo na rynku jak oni, którzy wyplacaja hajdy regularnie i mozna sie nawet dogadać, znajdźcie mi siec ppa ktora ma jeszcze jakiś projekt prócz serwisu głównego. W tym wypadku firecash i firesub. Ja będąc u nich jakiś rok? Nigdy nie zdarzyły mi i sie żadne fraudy. Kasa mi zawsze dobrze wpadala. Nie rozumiem dlaczego tak naskakujecie. Rozumiem kiedys byla mala "wpadka" z tym wlamem ale teraz juz jest okej i powinnisice byc zadowoleni ze taki serwis jak firecash istnieje a nie co róż banda krytyków szuka punktu zaczepki żeby tylko najechać i wytykać kiedy i jak to oni sie potknęli..

Mała wpadka???
Wiesz nie wiem jak ty a dla mnie to że dane moje latają po necie to nie taka mała wpadka. Po za tym według FrajerKash nic się nie stało :O Na tym forum też zamieciono temat pod dywan głębokie kieszenie ;p
Noga podwinie u nich takie dawane ciała to na porządku dziennym...


RE: 900zł fraudów w miesiącu - vere - 18-09-2014 11:27

U mnie z froudami w tym miesiącu podobnie, przez ponad rok w fc nie miałem tyle cofek, a co dzień ich przybywa, do końca miesiąca wyzerują mi konto, kilka z nich poniżej:



[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: 900zł fraudów w miesiącu - Kiljan - 18-09-2014 11:36

Cofka dotyczy tylko jednej oferty, reklamodawca nie patrzył czy lead był ok czy fraud, cofał jak leci, niestety nie dało się nic z tym zrobić ponieważ to nie była cofka tylko u nas a po prostu reklamodawca postanowił oszukać, staraliśmy się coś wynegocjować lecz niestety nie udało się ponieważ nie zamierza zapłacić. Nie da się czegoś takiego przewidzieć jeśli reklamodawca do tej pory płacił normalnie.


RE: 900zł fraudów w miesiącu - FireMedia - 18-09-2014 12:47

Widzę, że rozgorzała ostra dyskusja, więc kilka słów wyjaśnienia:
- cofnięte leady były z bluetracka i adscendmedia od tego samego reklamodawcy
- reklamodawca cofnął im wszystkie leady uznając je za fraud
- nie mieliśmy podstaw przypuszczać, że będzie cofka, ponieważ te oferty od dawien dawna nie generowały żadnych cofnięć
- wg informacji z tych sieci, próbuja oni wynegocjować zapłatę za część leadów, ale nie wiadomo jak to się skończy
- cofnięte były oferty typu download